Gelinlik Ayakkabısı Modelleri

Gelinlik Ayakkabisi Modelleri Yeni 2016 Resimleri
Gelinlik Ayakkabısı Modelleri Yeni 2016

Düğün için tüm hazırlıklar, planlamalar ve alışverişler bitince sıra düğünün olmazsa olmazı gelinliğe gelir. Belki de düğün alışverişinin en zevkli ve heyecan verici tarafı gelinlik seçimidir. Gelinlik seçimi önemli olduğu kadar gelinliği tamamlayan aksesuarlar da aynı şekilde büyük önem taşır. Bu aksesuarlardan biri de gelinlik ayakkabısıdır. Her gelin için farklı ihtiyaçlar göz önünde bulundurularak seçilen gelinlik ayakkabısı modelleri kendi içerisinde kategorilere ayrılır. Kimi boy uzatmak adına oldukça yüksek topuklu bir model tercih ederken kimileri de spor model bir ayakkabı giymek isteyebilir.

Gelinlik Ayakkabısı Nereden Alınır?

Gelin ayakkabılarını gelinlik satan mağazalarda bulmanız biraz zor olabilir. Bu tür mağazalar genelde gelinlik üzerine çalıştığı için ayakkabı konusunda pek fazla seçenek sunamayabilir. Bu durumda sizin yapacağınız bulunduğunuz şehirdeki kunduracıları gezmektir. Bazı kunduracılar gelinlik ayakkabısı modelleri için özel stantlara sahiptir.

Gelinlik Ayakkabisi Modelleri 2016 Yeni Sezon Resim

Diğer yandan yaşadığınız şehirde bulunan pasajlar ya da popüler caddeler işinizi görecektir. Bu tür mekanlar genel olarak her şeyi bulabileceğiniz mekanlardır. Örneğin Ankara için konuşmak gerekirse Kızılay’daki sosyal pasaj içerisinde gelinlik ayakkabısı satan pek çok mağaza bulabilirsiniz.

gelinlik ayakkabisi babet resim

Emin olun sizin de bulunduğunuz şehirde illaki gelinlik ayakkabısı modelleri satan birçok mağaza vardır. Biraz araştırma yaparak istediğiniz ve aynı zamanda gelinliğinize uygun bir model bulabilirsiniz. Gelinlik seçimi kadar aksesuarların da gelinlikle uyum içerisinde olması çok önemlidir. Ufak bir detay bile tüm uyumu bozabileceği için hassas davranmanızda fayda var.

[wp_ad_camp_1]

Gelinlik Ayakkabısı Modelleri Resimleri

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*