Gelin tacı modelleri

gelin-taci-modelleri-13-kadindenince

Düğününüzdeki en önemli aksesuarlar; ayakkabı, çiçek, duvak ve taç olacaktır. Gelinliğinizi aldıktan sonra hızlı bir şekilde taç almak için seferber olacağınıza emin olabilirsiniz. Gelin tacı son dönemde tasarım yönünden çok gelişti ve artık muhteşem gelin taçları nedeniyle kadınlar duvak dahi takmayabiliyor ve abartılı topuzlardan uzak durarak bir taç ile gecenin en güzel kadını haline gelebiliyor. Birçok tarza uygun gelin tacı bulmanız mümkün; gotik, feminen, natürel, maskülen her kadının kendi tarzı ile uzlaştırabileceği bir gelin tacı olduğuna eminim.

Gelin tacı modelleri modanın kendini sürekli geliştirmesi ile giderek daha hoş bir hal aldı ve artık gelinlerin vazgeçilmezi olmayı başardı. Sizin için uygun bir gelin tacı olup olmadığını düşünüyorsanız bu yazı sonunda her tarza uygun bir gelin tacı olduğuna ikna olacaksınız.

gelin-taci-modelleri-9-kadindenince

Yeni moda gelin tacı modellerini yakından incelememiz gerekirse;

  • Taş detaylar bu sene oldukça fazla kullanılmış. Taş dediysek düşündüğünüz gibi elmas formunda değil, natürel taşlar. Ametist gibi değerli taşlar ile yapılan gelin taçları. Bu taçlar olabildiğince natürel olan bakır tonlarında ya da gümüş tonlarında teller ile yapılıyor. Özellikle gotik tarza, natürel tarza ve sokak modasına hakim kadınların bu modelleri çok seveceğine eminim.
  • Natural bayanlar için çiçekler ile yapılmış bir taç son derece güzel bir alternatif. Bu sene birçok düğünde gördüğümüz bu natürel taçlar üzerindeki çiçeklerin rengi ile gelinlikleri adeta renklendiriyor. Bu taçlar istediğiniz kadar hacimli hale getirilebilir ya da çok daha ince şekilde tasarlanabilir olduğu için her kadının kendini iyi hissedeceği şekilde tasarlanabilir. Üstelik bütün çiçekler sizin, istediğiniz çiçekleri saçlarınıza yerleştirebilirsiniz.
  • İnci formunda kullanımlar da son derece fazla, narin ve hoş yapıları feminen bayanların hoşuna gidecektir.
  • İri taşlı modeller ise maskülen kadınlar için oldukça iyi bir alternatif olacaktır. Büyük, gösterişli ancak sadece taşlı modeller olması sade ve iddialı tarzlardan hoşlanan bayanlar için ideal özellikler taşıyor.

Gelin tacınızı yeni moda olanlardan seçmeniz halinde saçlarınızı istediğiniz gibi açık bırakabilir ve dağınık topuzlar ile güzel bir düğün geç

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*