Gelin İçin Babet Modelleri

Merhaba arkadaşlar,  bugün sizlere gelinlerimizi yakından ilgilendiren bir konudan bahsetmek istiyorum. En az gelinlik kadar önemli olan ayakkabıları gelinler tercih ederken çok zorlanmaktadır. Çünkü hem rahat hem de güzel bir model bulmak oldukça zor olabilir. Son zamanlarda moda olan gelin babetleri, gelinlerin çok sık tercih ettiği modellerdendir. Gelinler artık düğünlerde topuklu ayakkabı ile başlayıp daha sonra bu gelin babetlerini tercih etmektedirler. Çünkü düğün sonuna doğru gelinler çok yorulmakta ve topuklu ayakkabı üzerinde durmak bir o kadar zor olmaktadır. Gelinleri rahat edecek nitelikte olan bu gelin babetlerini düğünlerinizde mutlaka kullanmalısınız. Sizlerde düğünde rahat etmek hem de şık görünmek istiyorsanız bu birbirinden değişik gelin babetlerine bir göz atalım ve karar verelim.

 

1- Tüllü Babetler

Gelinliklerde görmeye alışkın olduğumuz tüller, gelin babetlerinde de ayrı bir hoş durmaktadır. Babetlerimiz gelinlik altında çok gözükmese de yine de çok şık ve güzel durmasını isteriz. İşte bu yüzden bu tüllü babetleri sizler de kullanmayı çok seveceksiniz.

2013-gelin-babet-modeli1

2- İsimli Babetler

Düğünde kullanacağımız her şeyin bizler için manevi değeri çok yüksek olacaktır elbette. Fakat bu manevi değerini daha da arttırmak ve bize özel hale getirmek için kullanacağımız babet üstüne isim yazdırmak harika bir fikir olabilir. Hatta üstüne tarih yazdırmak da güzel olabilir.

11447_buyuk_4_zoom

3- Transparan Babetler

Genelde yaz ayların da kullanılan bir babet tarzı olan transparan babetler, bayanların çok sevdiği modellerdendir. Şıklığı ile dikkat çeken bu modeller, ayaklarımızın da hava almasını sağlamaktadır.

424056_3_full

4- Kalpli Babetler

Düğünde, sevgimizi ve aşkımızı daha yoğun daha güzel bir şekilde yaşamaktayız. İşte bu yüzden kullanacağımız babet modellerinde kalpli desenler kullanabiliriz. Oldukça dikkat çekici olan bu babetlere isminizin baş harflerini de yazdırabilirsiniz.

Gelin-Ayakkabısı-Babet

5- Taşlı Babetler

Bayanların çok sevdiği ve sıklıkla kullandığı taşlar,gelin babetlerinde de çok sevilmekte ve tercih edilmektedir. Taşlı babetler çok şık ve zarif durmaktadır. Sizler de gelinliğinizi tamamlayacak olan ayakkabınızı seçerken süslü modeller tercih etmek istiyorsanız bu taşlı modeller çok iyi olacaktır.

images

6- Güpür Babetler

Gelinliklere çok yakışan güpürler, gelin babetlerine de çok yakışmaktadır. Eğer gelinliğiniz güpür detaylardan oluşuyorsa, kullanacağınız babeti de güpür desenli tercih edebilirsiniz. Çok şık ve zarif duran bu babetler, gelinlerin ilgi odağı olacaktır.

indir (1)

7- İncili Babetler

İncili modeller her zaman bayanların ilgi odağı olmayı başarmıştır. Gelinliklerde de çok görülen inciler, babetler ile birleşerek çık şık bir model ortaya çıkmaktadır. 

indir (2)

8- Süslü Babetler

Çoğu gelin adayı, bu özel ve mutlu gününde olabildiğince süslenmek ve gösterişli olmak ister. İşte bu yüzden seçeceğiniz babetler de bir o kadar güzel ve süslü olacaktır. Bu birbirinden güzel ve dikkat çekici babetleri sizde düğününüzde kullanabilirsiniz.

indir (3)

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*