Forum

Protez Saç Kullanan...
 
Notifications
Clear all

Protez Saç Kullananlar Yardıma İhtiyacım var  

  RSS
Semra
(@semra)
Güvenilir Üye

Evet arkadaşlar çok sevdiğim bir arkadaşım protez saç yaptırmak istiyor. Bu konuda çok bilgi sahibi olmadığım için buradan sizlere sormak istedim. Saç protezi kullananlar yada bu konu hakkında yorumu olan varsa yazarsa çok memnun olurum?

Anladığım kadarıyla saç protezi gerçek saçtan yapılan ve gerçek saç gibi şekil verebileceğimiz bir ürünmüş basit bir şekilde yapıştırılıp dilediğiniz gibi şekil vermenize olanak sağlıyormuş.

Alıntı
Gönderildi : Şub 13, 2019 14:44
Aysel
(@aysel)
Güvenilir Üye

Sevgili Semra bir süre önce saç bakımı konusunda destek almaya ihtiyaç duyduğumda saç protezi ismini ilk olarak kuaförümden duymuştum. Saç protezini kullanan bir müşteri de o anda kuaförde olunca saçlarını gördüğümde inanamamıştım. Her ne kadar ben eşim için saç protezi kullanmayı düşünsem de kadınlar tarafından da kullanıldığını duymuştum. Fiyatının biraz abartılı olduğunu söyleyebilirim.

CevapAlıntı
Gönderildi : Şub 13, 2019 14:46
Buse
 Buse
(@buse)
Üye Moderator

Benim eski erkek arkadaşım saç protezi kullanıyordu. Saç protezi sadece keller için değilmiş. Saçlarının yoğunluğundan ve yapısından memnun olmayanlarda saç protezi kullanabiliyormuş. Eğer bu konuda destek almak isteyen olursa özel mesaj yoluyla arkadaşımın numarasını yazabilirim.

CevapAlıntı
Gönderildi : Şub 13, 2019 14:48
Kubra
(@kubra)
Güvenilir Üye

Peki ama saç protezi kullananlar var mı? Benim merak ettiğim (aslında eşim için soruyorum) saç protezi fiyatları ne kadar? Bu konuda destek olursanız sevinirim.

CevapAlıntı
Gönderildi : Şub 13, 2019 14:49
Aysun
(@aysun)
Güvenilir Üye

Açılın! İşin uzmanı geldi. Saç protezi (yani bizim deyimimizle protez peruk) konusunda uzmanım. Uzun süre bu işi yapan bir firmada çalıştım. Çek Cumhuriyetine eğitime bile gittim.
Bu konuda şunu söyleyebilirim ki saç protezi konusunda kaliteli bir firma bulmak çok çok çok çok zor.
Saç protezi fiyatları minimum 3.000 TL'den başlıyor. Daha uygun fiyatlı saç protezi yapan yerlerde var ama saçın kalitesi ve dayanıklılığı da soru işareti tabi ki bu konuda sorularınız olursa cevaplandırmak için bekliyorum.

CevapAlıntı
Gönderildi : Şub 13, 2019 14:52
Kubra
(@kubra)
Güvenilir Üye

Cevabın için teşekkür ederim. Eşime sorduğumda o paraya saç ektiririm demişti fiyat farkını görmek beni biraz geriyor açıkçası bi de ne kadar dayanacağını da bilemiyorum.

CevapAlıntı
Gönderildi : Şub 13, 2019 14:53
Aysun
(@aysun)
Güvenilir Üye

Tabi ki bu fiyata saç ektirme işlemine başlayabilirsiniz. Bu konuda yani saç protezi konusunda hizmet veren son derece kaliteli firmalar bulunduğunu da söylemek gerekiyor. Bu sebepten uygun olanı satın almaktansa kaliteli olanı yaptırmak gerekiyor. Saç protezi konusunda faaliyet gösteren bu firmalar kafa yapınızdan tutunda saç renginize kadar detaylı çalışıyor. Ortaya çıkan ürünler çok çok güzel de olabiliyor. Çok tutarsız da...

CevapAlıntı
Gönderildi : Şub 13, 2019 14:54
Kubra
(@kubra)
Güvenilir Üye

İnternette saç protezi konusunda çok olumsuz yorum bulduk. Eşim biraz tedirgin açıkçası bu olumsuz yorum yapan kişilerin bir kısmı görsellerle de saç protezi yorumları yapmışlar. Haliyle geriliyoruz.

CevapAlıntı
Gönderildi : Şub 13, 2019 14:55
Beren
(@beren)
Eminent Member

açıkçası ben bugün foruma saç protezi yorumları ile ilgili başlık açmak için gelmiştim. Böyle bir başlıkla karşılaşınca şok oldum doğrusu! Yine de şunu söyleyebilirim ki bazı kişiler saç protezi yaptırdıktan sonra çok zor durumlara düşmüşler.
Hatta hiç saç protezi kullanmayı beceremeyenler bile var. Hal böyle olunca protez saç konusu ben de eşimde de ciddi bir tedirginlik yaşatıyor. Bu sebepten yaptırmaktan vazgeçmek üzereyiz. İstanbul'da gittiğimiz firma pek çok video ile bizi ikna etmeyi başardı. Yine de işte internetten araştırınca saç protezi konusunda yapılan olumsuz yorumlar kadar olumlu yorumlarında olması kafamızı iyice çorbaya çevirdi.

CevapAlıntı
Gönderildi : Şub 13, 2019 14:58
Sevcan
(@sevcan)
Yeni Üye

Kadınlarında yaptırdığını duymuş olsam da erkekler için saç protezi konusunda yapılan olumsuz yorumlara bakınca neden biraz daha para verip saç ektirmek dururken protez saç yaptırayım diye düşünmeden edemiyorum.

CevapAlıntı
Gönderildi : Şub 13, 2019 14:59
Aysun
(@aysun)
Güvenilir Üye

Aslına bakarsanız protez saç birkaç farklı yönü ile saç ekiminden ayrılıyor. Herşeyden önemlisi protez saç sizin gerçek saçınız olmuyor. Şekillendirmek istediğiniz bir saç olduğu için onu istediğiniz gibi oluşturabiliyor ve yeniden şekil verebiliyorsunuz. Daha önce birkaç kez bahsettiğim üzere hem pahalı hem de daha farklı bir ürün olarak ortaya çıkıyor.

CevapAlıntı
Gönderildi : Şub 13, 2019 15:01
Semra
(@semra)
Güvenilir Üye

Yorumlara şöyle bir göz gezdirdim de, aslında benim protez saç beklentim biraz daha farklı. Saç ektirmek istemiyoruz, çok başarılı saç ekim örnekleri de var. Yine de bizim henüz saç ektirecek kadar kellik durumumuz yok. Biz protez saç sayesinde hem gür hem de dikkat çekmeyecek bir saç beklentimiz var. Tabi ki uygun fiyatlı olması da öncelikli tercih nedenimizdir.

CevapAlıntı
Gönderildi : Şub 13, 2019 15:03
Serap Ballı
(@admin)
Üye Admin

Bu aralar çok duyduğum bir uygulama. Çok başarılı örnekleri de sanatçılar arasında görülmekte.

CevapAlıntı
Gönderildi : Nis 20, 2019 17:10
Yener Ekmekci
(@yekmekci)
Aktif Üye

kesinlikle çok haklısın canım pek çok kişi bunu uyguluyor ve özellikle yurt dışında çok kullanılıyor.

CevapAlıntı
Gönderildi : Haz 1, 2019 14:31

Cevap yaz


 
Preview 0 Revisions Saved
Share: