Buono Çikolata Fiyatı 2019  

RSS
Serap Ballı
(@admin)
Üye Admin

Sizler için bim ürünlerini araştırmaya devam ediyorum. Son zamanlarda sıklıkla yediğim bim buono çikolata fiyatı ile devam edeyim istedim. Son zamanlarda ben en çok buono çikolata bademli olan ürünü yemeyi seviyorum. Bu arada buono çikolata fabrikası nerede çok merak ediyorum. Başka bir deyiş ile buono çikolata nerede üretiliyor aranızda bilen varsa burada yazarsa memnun olurum.
Birkaç soruyu burada cevaplandıracağım.
Öncelikle buono çikolata kimin sorusunun cevabı ile başlayım: Buono çikolata bim için üretilen bir çikolatadır. Elvan gıda tarafından üretimi yapılmaktadır.
İkinci sorumuz ise buono çikolata kaç gram olduğu için bu sorunun cevabının da 80 gram olduğunu belirtmek istiyorum.
Benim için en önemli soru olan bim buono çikolata fiyatı 2019 için sütlü ve fındıklı için farklı olduğunu ve 2.25 TL ile 2.45 TL arasında değiştiğini söyleyebiliriz.
Kadınlar için en önemli sorunun cevabı ise buono çikolata kalori olduğu için onu da cevaplandıralım. Buono çikolata kalori değeri 427 kaloridir

Alıntı
Gönderildi : 04/10/2018 8:10 pm
Göktürk Vuslat
(@gokturk)
Üye Admin

Oldukça faydalı bilgi olmuş kalori değerini yazmanız da çok mantıklı bende birkaç paylaşım yapacağım.

CevapAlıntı
Gönderildi : 04/10/2018 9:39 pm
Serap Ballı
(@admin)
Üye Admin

Yorumunuz için teşekkür ederim. Paylaşımlarınızı merakla bekliyoruz...

CevapAlıntı
Gönderildi : 05/10/2018 1:28 am
Share:

Login to your account below

Fill the forms bellow to register

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.

Lütfen Giriş yap yada Kayıt ol