Flash Tattoo Modası 2016

Sırt, omuz, bilek, parmak, göbek, bel, bacak, ayak, kısacası vücudunuzun aklınıza gelebilecek her bölgesinde kullanabileceğiniz flash tattoo modelleri, geçtiğimiz yaz olduğu gibi bu sene de moda olmayı sürdürüyor. İnce kıyafetlerin, kolsuz tişörtlerin, mini elbise etek ve şortların giyilmeye başladığı şu günlerde vücudunuzda kullanacağınız bu aksesuar ile sezonun trendine uyum sağlayın.

flash-tattoo-modelleri-2

Yazlık elbiselerinizi tamamlamak için takı takmanıza gerek kalmayacak. En moda aksesuarlardan biri olan bu dövmeler ile kombin yaparken takı arama derdinden de kurtulacaksınız. Bu yazın en fresh, en moda görüntüsüne bu dövmeler ile ulaşabilirsiniz.

Flash Tattoo Nereden Alınır?

flash-tattoo-modelleri-

Bu dövmeleri kullanmak isteyenler için en çok merak edilenlerden biri de “flash tattoo nereden alınır?” sorusu oluyor. Watsons, Gratis gibi kozmetik marketlerde olduğu gibi online alışverişte de önünüze geniş bir seçenek çıkıyor. Gittigidiyor.com adresinde yüzlerce farklı flash tattoo modeli bulabilirsiniz. Fiyatları ise ilk çıktığı zamanlara oranla oldukça düşmüş durumda.

Flash Tattoo Nasıl Yapılır?

Flash Tattoo Modası 2016

Yukarıda da bu geçici dövmelerin küçüklüğümüzde cips ve sakız paketlerinden çıkan pratik dövmelere benzediğini söylemiştik. Uygulama olarak da benzerlik gösteriyor. Yapmanız gereken dövmeyi üzerindeki jelatin paketten ayırdıktan sonra, uygulamak istediğiniz alana yapışkanlı tarafını getirip bastırmak ve ıslattığınız parmağınızı üzerinde gezdirmek. Yaklaşık 30 saniye tutmanız yeterli. Kağıdı kaldırdığınızda dövmenin artık vücudunuzda olduğunu göreceksiniz. Bu dövmeler, banyo yapma sıklığınız ve kullanım şeklinize göre 10 gün ile 20 gün arasında değişiklik göstermektedir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*