Farmasi Ürünleri Nasıl – Kullananlar – Yorumları

Çok samimi olduğum bir arkadaşım Farmasi ürünleri satıyor. Başlarda istemeye istemeye de olsa ona destek olmak için birkaç farklı ürününü kullandım. Şimdi yeterince bilgi sahibi olduğumu düşünerek Farmasi ürünleri satın almak isteyenler için genel bilgilere yer vermeye çalışacağım.

Farmasi Nedir – Ne Satar

Öncelikle yerli malı yurdun malı sloganıyla hareket eden bu markanın giderek daha başarılı olduğunu söyleyebiliriz. Zaman içerisinde yükselerek daha fazla kişiye ulaşmayı kendine ilke edindiği için gelecekte daha çok adını duyacağımızdan emin olabiliriz.

Marka ev temizliği, kozmetik, zayıflama ve bakım ürünlerinin satışını yapan bir firma olarak dikkat çekiyor. Bir zamanlar fırtınalar estirmeyi başaran Avon, Oriflame gibi markalara satış bakımından benzerlik gösteriyor. En büyük farkı ise ürünlerinin büyük bir çoğunluğunun bitkisel olması ve konsantre bir şekilde satışlarının yapılıyor olmasıdır. Bu özellikleri bakımından da ev hanımları tarafından sıklıkla tercih edilir durumda…

Hangi Ürünlerini Kullandım – Hangileri Seviliyor

Özellikle atkestaneli masaj kreminin son derece başarılı olduğunu söyleyebilirim. Parfümlerinin kokuları bir hayli güzel ve kalıcılığı son derece fazla! Bunun dışında diş macunları (misvaklı olanı güzel) bunları deneyebilirsiniz. Ben en çok temizlik ürünlerini kullandığım için bunların da oldukça başarılı olduğunu söyleyebilirim.

Hemen buraya bir parantez açmak istiyorum. Özellikle Farmasi metal temizleyicinin yıllarca temizlemeyi başaramadığım hatıra çaydanlığımı birkaç seferden sonra tertemiz yaptığını belirtmem gerekiyor. Tabi ki elinize güvenemiyorsanız büyük bir çoğunluğu konsantre olarak satılan bu ürünleri bol bol kullanabilirsiniz. Bunlara dikkat etmeniz gerekiyor.

Farmasi Önerir miyim?

Aslında piyasada satılan pek çok temizleyiciden daha başarılı oldukları için kullanmaya devam edeceğim. Başlangıçta arkadaş hatırıyla aldığım birkaç üründen sonra kalitesini sevdiğim için kullanmaya devam edeceğim. Aynı zamanda ekonomik olan bu ürünleri satışını kendiniz yapmanız durumunda daha ekonomik bir şekilde satın almanız mümkün olabilir. Bu şekilde satışın nasıl işlediğine dair bilgilere daha sonra farklı yazılarımda da değineceğim.

Farmasi Yorumları Nelerdir

Daha önce Avon ve Oriflame ürünlerini bol miktarda kullanmış biri olarak kesinlikle kıyaslama yapamıyorum. Çünkü bu iki markanın ürünlerinden daha kaliteli geliyor. Bu benim şahsi yorumum bu konuda bana katılmayanlar olabilir. Aynı şekilde çoğunlukla bitkisel bazlı ürünleri bulunduğu için de bir sıfır öne geçtiklerini belirtmek gerekiyor. Örneğin roll onlarının hiçbiri alüminyum içermiyor. Tabi ki kalıcılığı normal roll onlara göre biraz daha az olsa da günlük kullanmanız durumunda günü kurtarmanız için yeterli oluyor.

Sonuç Olarak

Ben arkadaş hatırı için aldım ve denedim. Eğer aklınızda varsa özellikle ev içerisinde ihtiyacınız olan konu başlıklarında deneyebilirsiniz. Uzun vadede sorun yaşamaksızın memnun olacağınızı düşünüyorum. Merak ettiğiniz soruları buradan bana sorabilirsiniz. Sağlıkla kalın…

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*