Farklı Mumluk Modelleri

Merhaba sevgili hanımlar, bugün sizlere ev dekorasyonlarınızı tamamlayıcı özellikte olan ayrıca evlere sıra dışılık katacak olan farklı mumluk modellerini göstermek istiyorum. Romantik anların sembolü olan mumluklar, bayanların çok dikkatini çekmektedir. Fakat bugüne kadar görmeye alışık olduğunuz mumluklardan değil bunlar. Bazıları el emeği, bazıları komik ama hepsi birer tasarım harikasıdır. Eski zamanları hatırlatıcı özellikle olan bu mumluklar, her eve lazım olan olmazsa olmazlardandır. Tabi piyasa da binlerce mumluk modeli bulunmaktadır fakat sizler evlerinize farklılık katma arayışındaysanız bu mumluk modelleri tam da sizlere göre. Kullanmaktan zevk alacağınız bu farklı mumluk modellerine şimdi hep birlikte göz atalım…

 

1- Teneke Mumluklar

Kullanıldıktan sonra atılacak olan teneke kutularını değerlendirmeye ne dersiniz? Sürekli tükettiğimiz içecekler arasında yer alan teneke kutu içecekleri sonrasında atmak yerine biraz zahmet ederek çok güzel mumluklara dönüştürebilirsiniz. İster üstten mum koyup isterseniz altına yerleştirebileceğiniz mumlar ile artık mum kullanmak daha cazip hale gelecektir.

8ksu6yx5-e1418245535147

2- Kavanoz Mumluklar

Yeni bir mumluk almak yerine evdeki kavanozları değerlendirmek amacıyla sizlerde sıra dışı mumluklar elde edebilirsiniz. Dilediğiniz şekilde süsleyeceğiniz kavanoz mumluklar ile evleriniz artık daha bir başka olacaktır.

dantelli-mumluk

3- Örme Mumluklar

Her bayanın merakı olan örme işlerinden yapılmış eşyalar, mumluklarda da kendini göstermektedir. Hiç ateş ile ip yan yana olur mu demeyin. Tehlikeli gibi gözükse de şişelerin dışına kıyafet gibi giydirilen bu örme mumluklar, bayanların çok hoşuna gitmektedir. Evinize farklı bir hava katacak olan bu örme mumlukları mutlaka denemelisiniz.

Değişik-Modellerden-Örgü-Mumluk

4- Fes Mumluklar

Eski geleneklerimizi yansıtan fesler, mumluklar ile buluşmaktadır. Sizde eski zamanları seviyorsanız ve bu zamanı evinizde yaşatmak istiyorsanız fesli mumluklar tam da sizler için tasarlanmıştır. Ev içi dekorasyonda da ayrı bir öneme sahip olan bu farklı mumlukları, ev konseptinize uygun olarak seçebilirsiniz.

farklı-fes-şeklinde-dekoratif-mumluk-modeli

5- Kahve Çekirdekli Mumluklar

Farklı mumluk modellerinden bir diğeri ise dışı kahve çekirdeklerinden oluşan bu mumluklardır. Kahve tutkularının çok hoşuna gideceği bu mumluk modeli, dıştan çok hoş durmaktadır. Genellikle kokulu mumlarda da bulunan bu model, evimizi hem aydınlatmada hem de güzel bir koku yaymasında yardımcı olmaktadır. Ev dekorasyonu açısından da çok güzel durmaktadır.

farklı-mumluk-modelleri

6- Deniz Ürünlü Mumluklar

Deniz ürünlerini kullanmaktan çok hoşlanıyorsanız bu deniz ürünlü mumluklar sizler için ideal olmaktadır. Banyolarda kullanımı çok güzel ve şık duran bu mumluklar, bulunduğu evlere farklılık katacaktır.

guzel-samdan-mumluk-modelleri-gorseli2

7- Askıda Mumluklar

Genelde masa üstünde, pencere kenarında veya raflarda görmeye alışık olduğumuz mumluklar bu sefer duvar kenarlarında yer almaktadır. Evimizde farklı bir ambiyans oluşturacak olan bu farklı mumlukları çok seveceksiniz. Bir duvarınızı bu mumluklara ayırarak evin aydınlatmasına da hoş romantik bir bir hava katabilirsiniz. Böyle bir şey kullanmak için evde ki teneke kutularınızı değerlendirebilirsiniz.

tealight-mumluk-11-1

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*