Farklı Genç Odası Modelleri 2019

Sayfa 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 161. Sayfa

Gençlik çağına adım atan herkes bunun yaşadığı yere de yansımasını ister. Odasının artık bir genç odası görünümüne sahip olmasını diler. Tabi yıllar geçtikçe genç odası seçenekleri korkunç bir çeşitlilik gösterdi. Bunun için genç odası kurulacak alanın büyüklüğü

Genç Odası İçin Neler Yapılabilir

Kişinin zevki ve yaşam alanın mümkün kıldığı şartlara göre bir düzenleme yapılabilir. Bu iş için uygun bir firma seçerek bu firmanın sağladığı kataloglardan uygun modeller seçilebilir. Duvar renginden halıya, mobilyalardan araç gereçlere kadar her bir parça kişiye özgü tasarlanabilir. Genç bireyin sevdiği, ilgi duyduğu temalar geliştirilebilir. Oda, duvar kâğıtları ve tablolarla değişik hale getirilebilir.

Genç Odaları Nerede Kullanılır

Genç odası, evinde çocuk ve genç bulunan herkes tarafından tercih edilir. Hızla büyüyen çocukların kendilerini daha mutlu hissettikleri bir odada yaşama fırsatı sağlayan genç odaları standart bir evde, yurtta ve yaşam alanı olabilecek her yerde sıklıkla kullanılabilir.

Genç Odası Yapımı

Sipariş tarihine uygun bir hızda yapımı başlayan mobilyalar en kısa sürede teslim edilir. Bu süre değişebilmekle beraber 2-3 gün içerisinde teslim edilmesi mümkündür. Bazı durumlarda ürünün stokta olmaması yada yeniden üretilmesi gibi durumlar ortaya çıkması halinde sürenin 15 güne kadar uzadığını söyleyebiliriz. Pek çok firma bu konuda satın almadan önce teslim sfüresi ile ilgili garanti vermektedir. Büyük bir çoğunluğu 3 – 5 iş günü içerisinde genç odasını tamamlayarak gönderirler.

Ortalama Fiyatları

Fiyatlar tercih edilen firmaya göre büyük değişiklikler gösterebilir. Seçtiğiniz mobilyaların sayısı, yapısı, hammaddesi, rengi ve şekline kadar her detay fiyatlandırmada etkili olmaktadır. Fakat piyasada standart genç odaları 2.000 TL’den az değildir. Tüm eşyalarıyla beraber 2550 – 3300 TL’den başlayarak daha da yükseklere uzanabilen bir fiyat aralığına sahiptir. Seçim yapmadan önce bir bütçe belirlemesi yapmak faydalı olacaktır. Çünkü günümüzde her bütçeye her aileye uygun modeller bulunabilmektedir. Genç odası almak isteyenlerin parça parça almaları durumunda ürünlerin olduğundan çok daha pahalıya geldiğini de söylemek mümkündür. Çünkü genel olarak ürünler tek tek satıldığında normal bir genç odası ortalama olarak 2.500 – 3.000 tl arasında bir fiyata denk gelirken bu rakamların 5.000 – 6.000 TL arasında bir rakama denk gelmesi mümkündür.

Sayfa 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 161. Sayfa
Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın