Farklı Duvar Saati Modelleri

Merhaba sevgili hanımlar, bugün sizlerle evlere farklı bir ambiyans ve hava katacak olan farklı duvar saati modellerine göz atacağız. Her evin olmazsa olmazları duvar saatleri, sıradanlıktan kurtulup farklı modelleri ile karşımıza çıkmaktadır. Oldukça dikkat çekici ve şaşırtıcı duran bu duvar saatlerini sizde kullanmayı çok seveceksiniz ve gözünüzü saatten alamayacaksınız. Hem gelen misafirleri hem de ev sahiplerini oldukça etkileyen farklı duvar saati modelleri git gide yaygınlaşmaktadır.

Evini yeni döşeyenler veya evini yenilemek isteyenler, ilk öncelikle duvar saati ile başlamalılar. Akıp giden bu zaman içinde saatlerin yeri bizler için çok önemlidir. Hatta gerekirse her odada bir saat bulunması faydalı olacaktır. Sürekli saate bakma isteğimizden dolayı evimizde kullanacağımız saat modeli de bizler için çok önemli olmaktadır. İşte bu yüzden sizde bir an önce farklı, sıra dışı bir şey arıyorsanız bu yazımıza mutlaka göz atmalısınız. İşte karşınızda farklı duvar saati modelleri…

Ev Şeklinde Duvar Saati

Evimizi yansıtan bu duvar saati modeli salonlarımıza şıklık katacaktır. Küçük yaşlardan beri çizmeye başladığımız ev modeline benzeyen bu saatleri sizde kullanmayı çok seveceksiniz.

,

Aynalı Duvar Saati

Son zamanlarda epey popüler olan aynalı duvar saatler, hem ayna görevi görmekte hem de saat görevi görmekte olduğu için iki işlem aynı anda aradan çıkmaktadır. Bu kullanışlığı sayesinde bayanlar tarafından çoklukla tercih edilmektedir. Ayrıca bulunduğu odaya da ayrı bir hava ve şıklık katmaktadır. Birbirinden farklı ayna modelleri bulunmaktadır.

Üç Boyutlu Duvar Saati

Bugüne kadar kullandığımız iki boyutlu saatlerden sonra bu üç boyutlu saatler çok dikkatinizi çekecektir. Üç boyutlu saatleri kullanırken gözünüz sürekli saatte olacak ve kullanmaktan zevk alacaksınız. Gelen misafirlerin de oldukça dikkatini çekecek olan bir modeldir.

buyuk-3-boyutlu-dekoratif-duvar-saati

Mutfak Duvar Saati

Mutfaklara yaraşır bir saat olan çatallı, kepçeli, kaşıklı saatler mutfakların canlılığı ve renkliliğini arttıracaktır. Mutfak aletlerinden oluştuğu için mutfaklarda kullanılması daha uygun olacaktır.

dekoratif-duvar-saati-modelleri

Tavus Kuşu Duvar Saati

Sizde eğer gösterişe ve büyüklüğe önem veriyorsanız bu ihtişamlı saatler tam da sizlere göre. Daha çok salonlarda tercih edilen bu saatler ile dikkat çekmemek mümkün değil. Tavus kuşlu duvar saatleri renkleri ve şıklığı ile oldukça merak uyandıracaktır.

Duvar-Saati-Modelleri-1

Mekanizmalı Duvar Saati

Saatin iç çalışma mekanizmasını merak edenler için tasarlanmış olan bu saat oldukça ilgi çekicidir. Dilediğimiz odada kullanabileceğimiz mekanizmalı bu saatler tasarımı ile oldukça sıra dışıdır.

Farklı-Tasarım-Duvar-Saati

Fotoğraflı Duvar Saati

Evinizde hem anıları barındırıp hem de saati birlikte kullanmak istiyorsanız bu saat modelleri tam da sizler için tasarlanmıştır. Ayrıca bu duvar saatleri, eşinize ve ya sevgilinize çok güzel birer hediye olabilir. Birlikte bulunduğunuz fotoğrafları saat içine yerleştirerek farklı bir tasarım elde etmeniz mümkündür.

12-fotograf-rakamli-duvar-saati_500

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen bu kısma adınızı yazınız!