Fabrika Pantolon Bayan 2016 Sonbahar – Kış

Fabrika Pantolon Bayan 2016 Sonbahar Kis Resimleri
Fabrika Pantolon Bayan 2016 Sonbahar - Kış

Fabrika 2016 pantolon bayan sonbahar –kış koleksiyonunda çalışan kadının kullandığı maskülen çizgileri içinde daha çok barındıran pantolonları beğeninize sundu. Tasarımları ile tamamen sizleri içine alacak bu pantolonlarla gününüzün tamamını geçirebilmeniz mümkün. Fabrika bayan pantolonlar birbirinden farklı pastel tonlar ihmal edilmeden canlı renklerinde bu sezon sizlere hazırladı. Fabrika pantolon bayan modelleri klasik, efeminen, bohem, denim, deri tarzların tamamını aynı çatı altında toplayarak beğeninize sunuyor. Fabrika bu sezonda sizleri şaşırtmaya devam ediyor. Sonbahar – kış denince aklınıza siyah kahverengi lacivert vs canlı deyince de kırmızılar maviler yeşiller geliyordur ama kremler beyazlar da bu sezonun sürprizi sizlere.

Bohem Tarza Hazır Olun!

 Fabrika bayan pantolon modellerinde bohem tarza da koleksiyonunda yer açmış bu tarz giyinen siz bayanları da unutmamış. Fabrika pantolon modelleri bayanlar erkek kesim tasarımları ile hazırlanmış gözüküyor. Denim tarzı dikkat çekerken deri tasarımlar ışık saçıyor ve büyülüyor. Fabrika deri pantolon modelleri baskılarıyla dikkatleri üzerine toplayacak gibi görünüyor. Aslına bakarsanız bohem tarz içinde efeminen görüntülenmek isteyenler içinde deri vazgeçilmezdir. Özellikle dar vücuda yapışan modeli sizleri hem mutlu edecek hem de görüntüsüyle sizi görenlere hayranlık duygusu yaşatacaktır.

Fabrika Sizi Düşünüyor!

Fabrika ürün kalitesiyle modelleriyle birlikte fiyatlarıyla da sizleri düşünüyor. Uygun fiyatları ile daha büyük bir kitleye ulaşmaya çalışıyor ve bunu uygulamada da çok başarılı gözüküyor. Mağazalarına gitmeye vaktiniz yoksa internet sitesinden alışveriş yapabilirsiniz. Kargosu ücretsiz olup Fabrika pantolon fiyatları 55 – 250 TL. Aralığındadır.

[wp_ad_camp_1]

Fabrika Pantolon Bayan 2016 Resimleri

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*