Fabrika Kışlık Mont Modelleri – Deri ve Kapşonlu Detaylar

Fabrika Kislik Mont Modelleri Resimleri
Fabrika Kışlık Mont Modelleri Deri ve Kapşonlu Detaylar

Deri ve kapşon detaylı Fabrika mont modelleri yeni sezonda yine göz alıcı. Marka her sezon olduğu gibi şkı sezonu için de harka parçalar hazırlamış. Fabrika deri mont bayan modellerinde ön plana çıkan dikkat çekici özelliklerden biri deri tasarımlar. Farklı renklere yer verilen deri mont modelleri bel hizasına kadar uzanıyor. Hatta bu modellere mini mont adlandırmasını yapmak mümkün.

Fabrika Montlarda Çapraz Fermuar ve Geniş Yaka Detayı

Tasarımın farklı bir çizgide ilerlediği Fabrika, mont modellerinde de yine yapacağını yapmış. Çapraz fermuar detayları mini montlarda dikkati çeken detaylar arasında. Ayrıca geniş yakalı modelleri de yeni sezon montlar arasında görebiliyoruz. Yakasız modeller olsa da geniş yakalı modellere daha fazla yer verilmiş. Bayan deri mont modellerinin renklerine bakacak olursak da siyah, lacivert ve kahverenginin daha sık tercih edildiğini görmek mümkün.

Fabrika Kislik Mont Modelleri 2016 Resimleri
Fabrika Kışlık Mont Modelleri 2016

Fabrika Deri Mont Fiyatları Can Yakıyor!

Fiyatlar konusunda sizlere daha güzel haberler vermek isterdik, ancak markanın yeni sezon deri mont modelleri biraz üst seviyelerde. Fabrika deri mont fiyatları 696.50 TL olarak belirlenmiş. Diğer yeni sezon modelleri ise 184.50 TL ile 209.30 TL arasında değişiklik gösteriyor. Deri montların bu kadar yüksek fiyatlarda olmasının nedeni tabii ki montların hakiki deri olmasından kaynaklanıyor. Aslında diğer markalara oranlandığında gerçek deriden üretilen bu modellerin uygun fiyatlara sahip olduğunu söyleyebilirim.

Sizler için hazırladığımız resim galerisinden yeni sezon Fabrika montlara bakabilir ve deri montlardaki detaylar hakkında fikir edinebilirsiniz.

[wp_ad_camp_1]

Fabrika Kışlık Mont Modelleri Resimleri

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*