Evde Laptop Çantası Yapımı – Resimli Anlatım

Evde Laptop Cantasi Yapimi Resimli Anlatim
Evde Laptop Çantası Yapımı Resimli Anlatım

Renkli bir kişiliğe sahipseniz, sıradan olmayan bir laptop çantası ile tarzınızı daha güzel ortaya koyacağınız koyabilirsiniz. Birazcık dikiş bilginiz varsa, elinizdeki malzemelerle, evde laptop çantası yapımı tam da size göre.

evde laptop çantası yapımı

Evde Laptop Çantası Yapımı?

evde-laptop-cantasi-yapimi-resim
evde laptop çantası yapımı

1- Kedinize has laptop çantası yapabilmeniz için, ihtiyacınız olan malzemelere gelince; Kumaş, fermuar, makas, ip, iğne, dikiş makinesi.

laptop-cantasi-yapimi-resim
laptop çantası yapımı

[wp_ad_camp_1]

2- Beğendiğiniz bir kumaş seçip, laptop çantanızın ölçülerinde kesin. Laptop çantanızı tek renkten yapabileceğiniz gibi, iki renkten de yapabilirsiniz. Ben laptop çantamı iki renkten yapmayı tercih ettim.

laptop-cantasi-yapma-resim

3- Laptopunuza ölçüp kestiğiniz kumaşın, üç tarafını makine ile dikin.( makine ile dikmesini bilmiyorsanız üzülmeyin. Çantanızı sağlam bir şekilde, iğne ile de dikebilirsiniz.) Sonrasında kumaşınızı çevirerek, dikmediğiniz kısma, fermuarı yerleştirin. Fermuarı çantaya diktikten sonra, laptop çantanız hazırdır.

laptopn-cantasinin-kumas-dikimi-resim

evde-laptop-cantasi-resim

Laptop çantanızın içine, astar olarak polar kumaş kullanırsanız, çantanızın daha tok duracağını söylemek isterim.laptop-cantasi-resim

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*