Ev Dekorasyonu 2019 Trendleri

 Ev Dekorasyonu 2019 Trendleri

2019 sezonunda evleriniz bahar renkleriyle canlanacak. Bu yıl evlerinize baharı getiren mavi, pembe ve gri gibi canlı renkler moda. Mavi renklerin denizi çağrıştıran dinginliğini, pembe rengin asaletini ve masumiyetini, gri rengin ise sadeliği ve ferahlığını evlerinize taşıyarak, yeni sezona merhaba diyebilirsiniz. Evinizin her yerinde gönül rahatlığı ile kullanabileceğiniz bu renkler ile isterseniz evinizi baştan yaratabilir, isterseniz de var olan temanızı değiştirebilirsiniz. İşte 2019 ev dekorasyonu için öne çıkan tasarımlar…

Duvar Kağıdı Dekorasyonu 2019

2019yılında diğer yıllarda olduğu gibi duvar kâğıtları moda. Ancak bu duvar kağıtları ile antrenizi yâda balkonlarınızı bile modern hale getirebilirsiniz. Sade ve tek renkli duvar kâğıtları yerine, capcanlı ve rengârenk duvar kağıtları ile evinize hareket katın.

 

Ev İçin Sticker Modelleri

2017 yılı ev dekorasyonu en çok kullanılan objeler stickerler olarak kaşımıza çıkıyor. Oturma odası, antre, mutfak, yata odası, çocuk odası ve salonlar için muhteşem görünüme sahip olan bu objeler ile, evinizi istediğiniz gibi hareketlendirebilirsiniz. Antreler için tercih edebileceğiniz stickerler, ağaçlarda resim çerçeveli olanlar. Diğer odalar için de renkli ve kendi zevkinize uygun olan tasarımları tercih edebilirsiniz.

 

Zemin Kaplamaları

Evlerinizin havasına değişiklik katacak ve sizi farklı mekanlara taşıyacak olan bu kaplamaları ister zeminde, ister duvarlarınızda, sterseniz de tuvalet ve banyolarınızda kullanabilirsiniz. Bazı odalarınız için gökkuşağı, bazı odalarınız için akvaryum yada deniz temalı olanları seçerek, kendinizi başka bir dünyaya aitmiş gibi hissedebilir, huzur bulabilirsiniz.

Farklı Perde Modelleri

Ev dekorasyonu için en gösterişli elemanlar perdelerdir. 2019 sezonunda tek düze olan beyaz ve bej renkli tüllerden kurtulun. Odanıza yakışan mavi, pembe veya gri renklerde ve açık tonlarında tül perdeler ile şık mekanlar yaratın;

Dekorasyonda Oturma Grupları

Mevcut olan oturma gruplarınızın renklerini değiştirebilir veya yastıklar yada koltuk örtüleri ile zenginleştirebilirsiniz. Bu sezonun trend renkleri ile evinize bahar havası getirin. Farklı ev dekorasyonu seçeneklerine göz atabiliriz. Eğer siyah yada kahverengi renklerden oluşan oturma gruplarınız varsa, kesinlikle kumaşlarını değiştirin. Eğer açık renkli oturma gruplarına sahipseniz, berjerler veya puflar ile renk katın. Bunların mavi, pembe veya gri renklerde olmasına özen gösterin.

Oturma gruplarında spor olan takımlar ve konforlu mobilyalar moda. Odalarınız veya salonlarınız için spor takımlar tercih edebilir yada yeniden dizayn edilmesini sağlayabilirsiniz. Odalarınızda tek düzelikten çıkıp, koltukların yan taraflarına yan sehpalar alın ve bunların renkli olmasına özen gösterin.

 

 

 

 

 

 

Duvar boyaları

Odalarınızın duvarlarını açık renklerden daha canlı renklere taşımanın zamanı geldi. Duvarlarınız koltuklarınızla uyumlu olan renklerin bir ton koyu ve mat olan renklerine boyayın. Evinizdeki değişime inanamayacaksınız.

populer-ic-cephe-duvar-boyasi-renkleri-guz-gulu-ortanca

2019 Abajur Modelleri

Eskilerde moda olan abajurla, bu sezonda yine ön plana çıkıyor. Ancak bu sefer renkli abajurlar moda. Salonlar ve oturma odaları için tercih edebileceğiniz birbirinden farklı tasarımlara sahip olan abajurları yatak odalarınız için de tercih edebilirsiniz. Ev dekorasyonu farklı seçeneklerine de zaman içerisinde yer vereceğiz.

 

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın