Eşimi Nasıl Kendime Bağlarım

Evliliklerinde mutlu olamayan ya da işleriyle bir türlü aynı moda giremeyen kadınların belki de yaşadığı en büyük zorluklardan biri de eşlerini kendilerine bağlamalarıdır. Bu konuda sıkıntı yaşayan pek çok kadının eşimi nasıl kendime bağlarım? Sorusunu sürekli kendilerini sorduklarını tahmin etmek çok da zor değildir. Tabii bu konuda kadınların eşlerini kendine bağlamaları için biraz çaba sarf etmeleri önemlidir. Çünkü bir evin içerisinde eşini mutlu edemeyen bir kadın, aynı zamanda kendisini de mutsuzluğa sürüklemiş olur. Bu yüzden öncelikle eşini mutlu etmeli ve ardından onunla beraber mutlu bir evliliğe yelken açmalıdır.

Eşimi Nasıl Mutlu Ederim

Eşinizi mutlu etmek için neler yapabilirsiniz? Ya da bu konuda herhangi bir çaba içerisine girmeye düşündünüz mü? Eğer henüz böyle bir çaba içerisinde olmayı düşünmediyseniz ve evliliğiniz içerisinde mutlu değilseniz bir an önce eşimi nasıl mutlu ederim? Sorusunun cevabını bulmaya ve araştırmaya başlamanız gerekir. Sizlere bu konuda yardımcı olmaya çalışmak adını bir takım fikirler ve öneriler vermeye çalışacak ve eşinizi kendinize bağlamanız için neler yapmanız gerektiğini anlatacağız.

Eşinizi kendinize bağlama ve mutlu etmenin birtakım yolları vardır. Bunları düzenli bir şekilde uyguladığınızda ve kendi yuvanız içerisinde onu anlayışlı davranmaya çalıştığınızda yavaş yavaş siz de bir şeyleri düzeldiğini görecek ve evliliğinizin daha iyi bir yola girmesine yardımcı olacaksınız. Şimdi bunların neler olduğunu söyle bakalım.

 • Her şeyden önce huzurlu bir yuva oluşturmaya çalışıyor.
 • Sık sık gülümseyin ve bu gülümsemeyi yüzünüzden eksik etmemeye özen gösterin.
 • Her zaman kendinize güvenin ve özgüveninizi düşürecek durumlardan kaçının.
 • Eşinizi sürekli şımartmaya çalışın.
 • İlişkinize heyecan katma ihmal etmeyin.
 • Eşinizin ailesine önem gösterin ve bunu sık sık dile getiren.
 • Gerektiği zamanlarda konuşun ve sürekli konuşarak çok fazla üzerine gitmeyin.
 • Kıskançlık konusunu apartman ve çok fazla kıskançlık yaparak eşinizi bunaltmayın.

Eşimi Nasıl Tahrik Ederim Sorusu

Eşinizi nasıl evliliğiniz içerisinde mutlu ediyorsanız, aynı şekilde bunu yatakta odanızda da yapmanız gerekir. Çünkü her erkek eşiyle en özel anlarında mutlu olmak ve cezbedici duygular yaşamak ister. Peki, eşinizi nasıl tahrik edersiniz? Şimdi buna daha yakından bakalım.

 • Erkekler genelde cinsel ilişki için sabah saatlerinde uygundur. Hemen hemen birçok erkek gün içerisinde sürekli cinsel ilişki yaşamayı düşünse de yeni uyanmaları halinde erkeklerin testosteron hormonları, en üst düzeyde olur. Bu nedenle cinsel ilişki için en hazır oldukları halleri ve en çok seks yapmak istedikleri anlar sabahın erken saatleridir. Bu nedenle siz işleri olarak sabahın erken saatlerinde uyandığınızda birkaç küçük numara ile onu tahrik etmeyi başarabilirsiniz.
 • Erkekten anatomik olarak oldukça basit canlılardır. Bu yüzden onların vücuduna hafif ve yumuşak hareketlerle dokunmanın ya da kendi vücut sıcaklığımızı onlara hissettirmenin tarih etmeniz konusunda başarılı sonuçlar elde etmenize yardımcı olabilir. Ayrıca onun hangi bölgelerine dokunmanızdan hoşlanıyorsa daha çok o bölgede dini yönelmeli ve onu tahrik etmek için bu dokunuşların gerçekleştirmeniz. Bu dokunuşlar aynı zamanda eşinizin cinsel ilişkiye hazırlanmasında etkili olacaktır.

Eşinizi Kendinize Bağlamak İçin Neler Yapmalısınız

 • Kokular, herkes tarafından beğenildiği gibi aynı zamanda erkeklerin baştan çıkarılması için de yardımcı enstrümanlardır. Öncelikle eşinizin hangi kokular sevdiğini öğrenmeli ve bunun ardından onları tahrik etmek için bu kokuları kullanmalısınız. Ayrıca lavanta çiçeği ve bal kabağı gibi kokuların erkeklerde cinsel arzuları tetiklediği bilimsel olarak kanıtlanmıştır. Hatta oranın %40 seviyelerinde olduğunu söylemek mümkündür. Siz de yatağa girmeden önce vücudunuza bu kokulardan sürerek eşlerinizi kolayca tahrik edebilirsiniz.
 • Yan yana kullandığınızda ister yatak odanızda olun isterseniz de başka bir yerde onu okşayın. Erkekler vücudun farklı bölgelerine okşanmasından oldukça keyif alır. Ayrıca bu durum onların cinsel ilişkiye hazırlanmasında da önemli bir etkendir. Özellikle genital organları okşanmasından zevk duyan erkekler, kolayca tahrik olur ve cinsel ilişki için hazır hale gelir.
 • Eşimi nasıl tahrik ederim? Sorusunun başka bir yolda cinsel ilişki sırasında onunla konuşmanızdır. Özellikle bazı erkekler ilişki sırasında partnerinin kendisiyle konuşmasından büyük zevk duyar. O nedenle eğer işiniz de cinsel ilişki sırasında sizin konuşmanızın hoşlanıyorsa onunla konuşmaya ve özellikle istediği konulardan bahsetme özen gösterin. Hatta aklımıza gelen pek çok şey söylüyorum ya da ona sürekli iltifatlar edebilirsiniz. Aslında buna içinizde yer alan seks isteğini tam olarak ortaya çıkarmak da denebilir. Bunu yaptığınızda eşinizin sizden etkileneceğini ve daha fazla tahrik olacağını kendi gözlerinizle göreceksiniz.

Erkeklerde Durum Nasıldır

 • Her erkek kadında görselliğe oldukça önem verir. Erkekler her ne kadar önemli olan iç güzelliği gibi sözler sarf etse de sil bunları pek aldırış etmeyin. Çünkü özellikle cinsel ilişki sırasında görsellik oldukça önemli bir boyuta gelir. Bu nedenle yapmanız gereken onu görsel açıdan tahrik edecek kıyafetler giymektir. Bu kıyafetleri örnek verecek olursak; fantezi gecelikler, vücut çorapları, fantezi kostümler, jartiyerler ve seksi iç çamaşırı modelleri olabilir. Ancak bu modelleri giyerken eşinizin zevklerini göz ardı etmemeye çalışmamız yerinde olacaktır. Mesela eşinizin sevdiği rengi ya da tarzları giymeli ve onu tahrik etme konusunda etkileyici adımlar atmalısınız. Ayrıca özellikle yatak odasında sıradan ve tekdüze olmamaya dikkat etmeli ve her cinsel ilişkide farklı bir şekilde karşısına çıkmalısınız. Bunu özellikle de görsel açıdan yapmanız sizin yararınıza olacaktır.
 • Eşinizi tahrik etmenin en önemli yollarından biri de uygun ortamlar yaratmaktır. Bu nedenle cinsel ilişki öncesinde onu tahrik etmek ve istenen kıvama getirmek için gerekli ortamı sağlamalısınız. Örneğin bulunduğunuz ortamın ısı ayarını iyi yapmalı, güzel kokuların kokmasını sağlamalı ve uygun bir müzik eşliğinde onu sekse davet etmelisiniz. Yarattığınız ortam onun için açık bir mesaj olacak ve mesajı aldığında gerekeni yapacaktır.

Hazır konusu açılmışken bu konuda yer alan makaleye de bir göz atmanızı tavsiye ederim.

Diğer Konu Başlıkları
 • Eşimi nasıl tahrik etmeli yollarından bir başkası da ona kendini ne kadar önemli olduğunu hissettirmenizdir. Eğer cinsel ilişkide onu övecek ve iltifat edecek sözlerin sürekli tekrarlıyorsa ve eşiniz de bundan hoşlanıyorsa sizinle sürekli cinsel ilişkiye girmek için can atacaktır. Bu nedenle eşinizi tahrik etmenin yollarından biri de onu yüceltmeniz ve ona ne kadar ihtiyaç duyduğunuzu göstermenizdir.

Eğer cinsel ilişki sırasında eşinizi tahrik etmek ve sürekli size istek duymasını istiyorsanız, yukarıda belirtmiş olduğumuz konulara dikkat etmeli ve bu konular üzerinde büyük bir hassasiyet ile durmaya özen göstermelisiniz.

Daha detaylı bilgi paylaşımı için kadın forumu bölümünü ziyaret edebilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*