Erkeklerin Sevmediği 5 Kadın Tipi

İlk görüşte sizden çok etkilenmiş, sizinle sevgili olmak istemiş olabilir. Ancak bu onun parmağına yüzüğü taktığınız anlamına da gelmiyor. Aradan uzun bir zaman geçse bile size yine ilk günkü hayranlıkla bakmasını istiyorsanız erkeklerin sevmediği hareketlerden ve alışkanlıklardan uzak durun. Eğer sizin yanınızdaysa sizi seviyor olduğunu da unutmayın. İşte erkeklerin sevmediği 5 kadın tipi…

1)Çok Konuşan Kadın

erkeklerin-hoslanmadigi-kadin-tipleri-

Erkekler az konuşur; kendi aralarındayken de bu böyledir. Kadınların nasıl bu kadar konuştukları ise onlar için her zaman merak konusudur. Bunu abartıya kaçırdığınızda ise sevimli olmaktan çıkarsınız. Sizden soğumasını istemiyorsanız, çok konuşma alışkanlığınızı biraz törpülemenizi öneriyoruz.

2)Kıskanç Kadın

erkeklerin-hoslanmadigi-kadin-tipleri-2

“Seven insan kıskanır” diyor olabilirsiniz. Biraz kıskançlığa bizim de sözümüz yok. Ancak tıpkı erkekte olduğu gibi kadında da kıskançlığın fazlası itici oluyor. Bir erkek için her an nerede olduğunu sorgulayan bir kadın kadar itici bir şey yoktur.

3) Dedikoducu Kadın

erkeklerin-hoslanmadigi-kadin-tipleri-3

Hiç dedikodu yapmayan bir kadın sayısı yok denecek kadar az. Bu hareket kız arkadaşlar arasında eğlenceli kabul edilse de, sevgilisinin yanında sürekli başkalarını çekiştiren bir kadın hiç de seksi ya da zarif görünmeyecektir.

4) Baskıcı Kadın

erkeklerin-hoslanmadigi-kadin-tipleri-4

İlişkinin daha ilk zamanlarında; ” bu ilişki nereye gidiyor?”, daha da kötüsü ” evlenecek miyiz?” “ne zaman evleneceğiz?” gibi sorular soran bir kadın erkeklerin en sevmediği kadın tipleri arasında ilk sıralarda.

5) Fazla Cesur Kadın

erkeklerin-hoslanmadigi-kadin-tipleri-5

Dünyada bu durum biraz daha farklı olsa da, Türk erkekleri giyim konusunda fazla cesur kadınları itici buluyor. Uzaktan bakması onlar için büyük bir keyif olsa da, söz konusu kendi kız arkadaşları olduğunda fazla dikkat çekmelerini istemiyorlar.

1 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*