Erkeklerin Kadınlardan Soğuma Belirtileri – Nasıl Anlaşılır

Gerçekten her güzel şeyin bir sonu olduğunu mu düşünüyorsunuz? Bu durum çoğunlukla mümkün olmasa da bazı durumlarda güzel bir ilişkinin sonunu getirebiliyor. Bu sonlar çoğunlukla iki tarafından ortaklaşa ilişki mahvetmelerine bağlı olabiliyor. Bazen de kadınların davranışlarına dikkat etmemeleri sonucu ilişkiler sarpa sarabiliyor. Bu gibi durumları sizler için incelemeye karar verdik. Hazırsanız başlayalım…

İlişki Çatırdıyor – Ne Yapmalı

Güzel bir ilişki hatta muhteşem, ama er ya da geç tüm iyi şeyler gibi bu da bitmek üzere, ne yazık ki. Ve son “elveda” sözünü henüz söylemediniz. Bu durumda, iki tarafından aklında bazı şüpheler ortaya çıkıyor. Peki ama ilişkiniz erkek arkadaşınızın eskisi kadar size ilgi göstermediğinden nasıl emin olabilirsiniz. Bir erkeğin sizi eskisi gibi sevmediğini ve ilişkiyi henüz sona erdirmediğini nasıl anlayabilirsiniz?

Zaman Harcama Konusu En Önemli Göstergedir

İlişkide sevgiliniz, aranıza mesafe koymaya başlar. Bu da, böylece daha sonra bu ilişkileri unutmak ve yenilerini başlatmak daha aldığı bir önlem olabilir. Belki de birisiyle tanışmış olabilir. Çoğunlukla iş bu noktaya gelmişse böylesine bir durumun ortaya çıkması içten bile olmayacaktır.

Bu aptalca ve çocukça gelebilir. Yalnız bazı durumlarda farkında olmasanız da araya mesafeyi koyan tarafta siz olabilirsiniz. Tabi ki her zaman için karşınızdaki insanı suçlamak en kolayı olacağından dolayı bu şekilde bir savunma sistemi geliştirmeniz son derece kolay olacaktır. Ancak bazı erkekler ilişkileri koparan ilk kişi olmak istemediklerinden dolayı kız arkadaşının soğuması için ona bir sinyal vermeye çalışabilirler. Bu ve bunun gibi durumlarda kızın kendisinin her şeyi anlayacağını veya ilk adımı atmasını umması anlamına gelir. Uzun lafın kısası ilişkide sevgiliniz size köprüleri yakmak istemiyorum mesajı vermeye çalışıyor da olabilir.

Buluşmalarınız Onu Sıkmaya mı Başladı?

Tabii ki, bu her buluşma veya tatil için geçerli olmayabilir. Çoğunlukla onun telefonu ile daha fazla zaman geçirdiğini gözlemleyebilirsiniz. Bazen sizin zorunuzla buluşmaya geliyorsa bu durumda canınızı sıkabilir. Ancak sevgiliniz konuşmayı desteklemeye istekli değilse ve sizi rahat ettirmeye çalışmıyorsa kesinlikle bir problem olduğunun işaretçisi olabilir.

Bunun gibi pek çok farklı değişkenle karşılamakta mümkün olabilir. Başka bir belirti, sizi yemek yemeye davet etmiyor ve sizin için ödeme yapmıyorsa, (daha önce kendiliğinden isteyerek yapması şartıyla).Bu durumda bir problem olduğunun apaçık bir göstergesi olabilir.

Suçlamaların Dozunu Artırıyorsa

  • Çoğunlukla size aslında sizin onu sevmediğinizi söylemeye başlayacaktır.
  • Ortaya çıkan problemlerin kaynağı olarak sizi gördüğünü belirtiyordur.
  • Arkadaşlarıyla muhabbet etmesini engellediğinizi söylüyordur.
  • İş konusunda onun zamanını aldığınızı söylüyordur.
  • Sizi fiziksel anlamda beğenmemeye başlamıştır.
  • Son zamanlarda kötü olmaya başladığınızı ve değiştiğinizi söylüyordur.
  • Bunu dışında daha sayılamayacak pek çok suçlama yapıyordur.

Bu ve bunun gibi pek çok farklı sebepten dolayı sizden soğumaya başladığını belirtmiştir. Aslında çiftler ilişkinin kurtarılmasını istedikleri gibi bazı durumlarda bitiren taraf olmak istemediklerinden de uzaklaşabilirler. Çoğunlukla nadasa bırakmak biraz zaman geçirmek ve onun hakkında olumlu konuşmak bu sorunları çözmeniz için yeterli olabilir.

Tabi ki her zaman için sorunların çözülmesi bu şekilde olmaz. Bazı durumlarda gerçekçi bir bitiriş konuşmasına kendinizi hazırlamanız da gerekmektedir.

Bu gibi durumlarda ne yapmanız gerektiğini de daha sonra detaylı bir şekilde dile getireceğiz. Herhangi bir sorunuz olursa lütfen yorumlar bölümünden bize sormayı unutmayın. Elimizden geldiğince sizinle yorumlarınıza hızlı ve kesintisiz cevaplarla karşılık vermeye çalışıyoruz. Sağlıkla kalın…

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*