Erkekler Yatakta Ne İster, Neyi Sever?

Erkekler Yatakta Ne Ister Neyi Sever Resim
Erkekler Yatakta Ne İster?

Erkekleri yatakta memnun etmek çok zor değil aslında, sadece ne istediklerini anlamak bile onları memnun etmeye yeter.

İlişkide çiftlerin birbirini anlaması ve keşfetmesi zor ama büyük ve önemli bir adımdır. Özellikle cinsel yaşamda beklentiler bilinmedikçe ve dile getirmedikçe işler kötüye gidebiliyor. Kişiye göre farklılık gösterse de erkekleri yatakta mutlu etmek 8 yolunu sizinle paylaşıyoruz…

Erkekler Yatakta Ne İster?

Sizi Görmeyi Seviyorlar!

Sevişme esnasında erkekler seviştikleri kadının yüzünü görmeyi severler. Erkekler yatakta bazı pozisyonlarda bu zor olsa da idare ediyorlar, ondan gözünüzü ayırmayın.

Kontrolün Sizde Olmasını Severler!

Bu partnerinizin tembellik edebileceği anlamına gelmiyor, bazen kontrolün sizde olmasını tercih ediyorlar. Partnerinizin sevdiği bir pozisyonu hazırlayın veya girişimci olun, mutlaka etkili olacaktır.

Erkekler Yatakta Ne Ister Neyi Sever2 Resim
Erkekler Yatakta Nasıl Kadın İster?

[wp_ad_camp_1]

Spontaneyi Severler!

Pek girişken olmak ve efor isteyen pozisyonlara hakim olmakta zorlanmanız son derece normaldir. Partnerinizin sizin doğal halinizden etkilenir, bacaklarınızı kaldırdığınız esnada ani bir gülüşünüz onu etkileyebilir. Çiftler arasındaki spontanelik ideal olanı ve erkekler bunu seviyor.

Sürprizleri Severler!

Erkekler şaşırmayı severler, özellikle de güzel sürprizleri. Sevişmeden önce farklı giyinebilir, değişik kostümler deneyebilirsiniz ve hiç beklemediği bir anda seks oyuncağı kullanabilirsiniz.

Açık Sözlülüğü Severler!

Partnerinizin kulağına fısıldadığınız cesur kelimelerin nasıl etkili olacağına şaşıracaksınız. “Dirty talk” denilen bu yönteme kadınlar gibi erkeklerde deli oluyorlar.

Erkekler Yatakta Ne Ister Neyi Sever1 Resim
Erkekler Yatakta Neyden Hoşlanır?

Sizin Rehberliğinizi Severler!

Erkekler sizi tatmin etmek isterler, ama nasıl olacağını tam olarak bilemezler. Bu durumda biraz yardım onları mutlu eder. Haz aldığınız bölgeleri ve sevdiğiniz pozisyonları belirtmeniz onların hoşuna gidecektir.

Sizi Duymayı Severler!

Nefes alıp vermeniz, küçük inlemeler, sevişirken vücudunuzu olduğu ifade etmesi için bırakın. Erkekler kadınların çıkardığı sesleri severler ve hangi pozisyondan hoşlandıklarını bu yolla anlayabilirler.

Basitliği ve Sadeliği Severler!

Basit ve sadelik her zaman en iyisidir, erkeklerde bu duruma oldukça duyarlıdır. İşten geldiğinde onu kravatından tutup yatağa götürmeniz ve bunun spontane gelişmesi partnerinizin çok hoşuna gidecektir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*