Erkekler Bir Kadından Hoşlandıklarında Neler Yapar?

 Erkekler Bir Kadından Hoşlandıklarında Neler Yapar?

Erkeklerde karşı cinse olan hoşlanma belirtileri genelde erkekten erkekğe farklılık gösterebilir. Ancak genelde her erkeğin yaptığı benzer davranışlar bulunmaktadır. Bunun yanında erkeklerin hoşlanma belirtileri için karşıdaki kişiye göre değişiklikler gösterdiğini söylemek mümkündür. Şimdi erkekler bir kadından hoşlandıklarında neler yapar? bunlara daha yakından bakalım.

Erkekler kadınlardan hoşlandıklarını nasıl belli eder?

Erkekler hakkında öncelikle şunu söylemek gerekir ki uzun ve sabit bakışlı erkeklerden uzak durulması gerekmektedir. Çünkü gerçekten karşı cinsten hoşlanan bir erkek çoğu zaman utangaç bakışlarla kadını gözler ve genelde bakmaktan çekinir. Kadın erkek ilişkileri için olduğu gibi bu konuda da bakışlar önemlidir.

Erkeklerde bakışlar!

Hoşlanma belirtileri arasında yer alan bakışlar, erkek üzerinde birtakım analizlerin yapılmasına imkan tanımaktadır. Bir erkeğin hoşlandığı genelde hareketlerinden belli etmektedir. Bu hareketler arasında en çok dikkat çeken ise bakışlar olmaktadır. Erkeklerin bir kadına kısa ve çekingen bakışlar atması hoşlanmanın en açık belirtisi olmaktadır.

Konuşurken iltifat etme!

Bir kadından hoşlanan her erkek konuşmalarında o kişiye karşı iltifat edici sözlerde bulunur. Gerçekleşen konuşma içerisinde 5 cümleden 2 sinin iltifat etmeye yönelik sözler olduğu söylenebilir.
[wp_ad_camp_1]

Mimikler ve Jestler!

Aynı zamanda yapılan mimik ve jestler de erkeklerin hoşlanma belirtileri arasında yer almaktadır. Örneğin hoşlanılan kadının sık sık karşısına çıkmak, enstürman çalma becerisi varsa bunu karşı cins için yapmak istemek erkek tarafından gerçekleştirilen jestler arasında yer almaktadır. Ayrıca arkadaşları ile rahat bir sohbet eden erkek, hoşlandığız geldiğinde ağzından tek laf çıkaramıyorsa bu da bir hoşlanma belirtisi olmaktadır. Yani bunun karşı cinse bir masaj olduğunu söylemek mümkündür.

Sürekli mesaj atmak!

İlk başlarda arkadaş gibi alınan telefon numarası genelde standart mesajlaşmalar ile başlar. Ancak mesajların sıklaşması ve peş peşe atılan mesajlar, erkeğin hoşlandığı anda yaptığı davranışlardan biri olmaktadır. Hoşlandığı kadın konusunda her şeyi öğrenmek isteyen erkek, ayrıca ondan sürekli haber almak istemektedir.

Yapılan Yorumlar
 • rezzan aydogan dedi ki:

  cevremdeki erkek bu hareketlerden cogunu yapiyor 🙂

 • beyhan dedi ki:

  Evet evet kesin hoşlanıyor bu yazıya göre ama artık bana da duyguların dan bahsetsede rahatlasak

 • ilgi hal dedi ki:

  sürekli mesaj atma durumu var bazen sıkıcı olabiliyor ama iltifatlar çok hoşuma gidiyor öyle anlarda hep konuşsun istiyorum 🙂

 • Cânân dedi ki:

  Her yanıma gelişinde çikolata getiriyordu sevdiğim için uzun süre acilamadik birbirimize sonrasında kıskançlıkta başladı şimdi hâlâ bir aradayiz

 • cevher dedi ki:

  Aynı durakta sürekli bakısiyoruz ama bir açılma yok acaba ben bakıyorum diye mi bakıyor

 • selma gerdin dedi ki:

  her karşılaştığımızda değişik sorularla ya da iltifat ederek konuşma açıyor, mesele oo saçımızı salmışız gibi.. acaba olabilir mi ki

 • selin dedi ki:

  konuşurken araya iltifatlar sıkıştırıyor ama eminde değilim başka kızlardan da övgüyle bahsediyor ne dersiniz boşa ümitlenmeyeyim mi

  • İsmihan Deniz dedi ki:

   çevrenizdekileri en iyi siz tanırsınız. İçinizdeki sese kulak verin, ama yazımızın genel olduğunu da unutmayın. başka kızlardan bahsetmesi kıskandırmak için olabilir, ancak bunu anlamak yine size bağlı. diğer yandan genel olarak çoğu kıza iltifatlar yağdırıyor da olabilir. dediğimiz gibi iç sesiniz ve tecrübeleriniz konuşacak artık.

Bir Yorum Yapın