Erkek sevgili için hediye önerileri

 Erkek sevgili için hediye önerileri

 

Yılın bazı günlerinde sevgiliniz ile özel anlar paylaşmak istiyorsanız veya sevgililer gününde, yıl dönümünde ve doğum günü gibi sizin için özel olan günlerde erkek sevgiliye hediye almak oldukça zor gibi görünse de bu yazımız sayesinde birçok hediye bulabilecek ve hediye edebileceksiniz. Erkekler her ne kadar kadınlara göre daha az duygusal gibi görünse de duygusal hediyelerden de oldukça hoşlanmaktadırlar. Genellikle kadınlara yapılan duygusal ve anlamı hediyeler birçok erkeğin de oldukça hoşuna gitmektedir.

Doğum günü kavanozu ile sevgilinizi mutlu edin

erkekler-için-sevgililer-günü-hediye-önerileri

Uzun süren bir ilişkiye sahip olan bireyler bir süre sonra bütün hediyeleri aldıkları veya verdikleri için daha farklı fikir arayışlarına girmektedirler. Bunun için ise onlara özel olan ve oldukça anlamlı bir hediye olacak olan doğum günü kavanozu hediyeleri ile sevgilinizi oldukça mutlu edebilirsiniz. Kavanozun içerisinde bulunan birçok kalpli kağıtlarda bulunan anlamlı sözler ile sevgilinize duygu dolu anlar yaşatarak doğum gününde, sevgililer gününde veya yıldönümünüzde onu mutlu edebilirsiniz.

Size özel fotoğraflı ikili sihirli kupa bardaklar

Sevgilinize hem her an sizi hatırlatacak hem de her an mutlu edebilecek bir hediye olan sihirli kupa bardaklardan iki tane alarak aynı fotoğrafı bu kupa bardaklara baskı yaptırabilirsiniz. Sabahları, akşamları, gündüzleri günün her saatinde sık sık kahve ve çay tüketen sevgililer için oldukça kullanışlı bir hediye olan bu kupalarda sıcak su koymanız ile birlikte sihirli bir şekilde birlikte olan fotoğrafınız çıkarak oldukça sakin bir zaman diliminde sizi ve sevgilinizi mutlu edebilecektir. Sıradan sevgili hediyelerinden çok daha farklı, anlamlı ve kullanışlı olan bu hediyeler özellikle erkek sevgililere hediye verilmek üzere tasarlanmıştır.

İlaç kapsül mesajları ile duygusal anlar yaşatın

Aşık olduğunuz kişiye muhteşem anlar yaşatmak ve en güzel en duygusal hediyeyi vermek her kadının hayalidir. Aşk çok muhteşem ve yüce bir duygu olmasıyla birlikte her insana oldukça derin hisler yaşatmaktadır. Bu nedenle sevdiğiniz insana duygularınızı ve hissettiklerinizi kaleme alarak muhteşem bir hediye yaratabilirsiniz. Bunu da ilaç kapsüllerine koyacağınız küçük notlar ile sürpriz bir şekilde yapabilirsiniz. Her gün bir tane ilaç kapsülü açmasını söyleyerek her gün farklı bir cümle ile sevgilinize her an duygularınızı hissettirebilir ve gününün güzel geçmesini sağlayabilirsiniz.

Kişiye özel puzzle keyfi

Erkeklerin çok daha analitiksel düşünmeleri ve farklı hobilerden hoşlanmaları ile birlikte onlara hem zevk alacağı hem de oldukça duygusal anlar yaşayacağı bir hediye vermek kişiye özel puzzlelar ile artık çok daha kolay olmaktadır. Sevgiliniz ile en duygusal ve en sevdiğiniz fotoğraflarınızdan birini bastırarak yaptıracağınız puzzle ile sevgiliniz hem parçaları birleştirmek için uğraşacak hem de birleştiğinde çıkan yapıdan oldukça hoşlanacaktır. Son yılların en çok tercih edilen hediyeleri arasında yer alan kişiye özel puzzle hediyesi oldukça orijinal bir fikirdir.

 

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın