En Yeni Merinos Mobilya Modelleri

Merinos markası halı sektöründeki başarısından sonra mobilya sektörüne de girmiştir. Ürettiği kaliteli halılarla geniş bir müşteri potansiyeline ulaşan firma, halı sektöründeki kaliteli ürün kaliteli hizmet anlayışını mobilya sektörüne de yansıtarak tercih edilen mobilya üreticileri arasına girmeyi başarmıştır. Bu sene de merinos mobilya modelleri oldukça beğeni toplamayı başarmıştır.

Merinos mobilya neden tercih edilmektedir?

Mobilya sektöründe kalite çok önemlidir. Kaliteden yoksun ürünler üreten firmalar piyasadan silinmeye mahkûmdur. Fiyatların çok düşük tutulması kalitenin de azalmasına neden olmaktadır. Bu açıdan bakıldığında uygun fiyata mümkün olan en kaliteli malzemeyi kullanan mobilya üreticileri bir nebze olsun ayakta kalabilmiştir. Merinos mobilya ise ürünlerindeki kalitenin standardını kesinlikle düşürmemektedir. Dayanıklı ve kaliteli malzemenin kullanıldığı modellerde aynı zamanda görselliğe de oldukça önem verilmektedir. Böylece merinos mobilya modelleri 2014 yılında da gönül rahatlığıyla tercih edilenler arasında yer almaktadır.

Merinos mobilya modelleri nelerdir?

Merinos mobilya, ürünlerinde benimsemiş olduğu modern çizgi ile birçok mobilya alıcısı tarafından tercih edilmektedir. Mobilya üretiminde kullandığı renkleri ustaca bir araya getirmeyi başaran merinos mobilya dekorasyon ustaları, eşyaların boyutlarını da her tür müşterinin isteğini karşılayacak türden ayarlamayı başarmaktadır.

Merinos yatak odası modelleri konusunda sade görünümlü modelleri benimsemektedir. Bazı modellerde renkli tasarımlar görülse de merinos yatak odası takımlarında daha çok açık renkler ve pastel tonlar hakimdir. Yatak odası takımları içinde bulunan çamaşır dolapları genellikle büyük boyutlarda ve sürgü kapılı olarak tasarlanmış ve kapılar üzerinde aynalar konulmuştur.

Oturma guruplarında da renk olarak iç açıcı renklerin ve pastel tonların tercih edilmesi markanın genel itibariyle üretimlerinde bu renkleri kullanmasından kaynaklanmaktadır. Bazı oturma gurupları yemek takımları ile birlikte tasarlanmaktadır. Kimi modellerde ise oturma gurubu yemek takımı ve televizyon ünitesi birbiri ile uyum içinde ve bir takım olarak tasarlanmıştır. Oturma guruplarına dahil edilen ve guruba uygun renk ve tasarımla üretilen orta sehpalar da dikkatleri çekmektedir.

Merinos mobilya genç odası ve çocuk odası konusunda da son yıllarda ilgiyi üzerine çekmeyi başarmıştır. Canlı renklerin tercih edildiği bu modellerde çocukların zevkle yaşayabilecekleri ortamlar oluşturulmak amaçlanmıştır. Bunun için işlevsel eşyalar ve farklı tasarımlarıyla gözlere hitap eden eşyalar üretilmiştir.

Merinos mobilya modelleri içinde ilginç tasarım yemek takımlarına rastlamak da mümkündür. Temel olarak ahşap malzemeden üretilen masa ve sandalyeler arasında cam ve metal malzemenin birlikte kullanılarak oluşturulduğu modeller de bulunmaktadır. Bu modellerde merinos mobilyanın kendine özgü özelliği olan gökkuşağı renginde şeritlerin bulunduğu eşyalar bulunmaktadır.

Görüntüsünden çok kalitesiyle ön plana çıkmaya çalışan Merinos Mobilya son yıllarda satış miktarını artırarak sektörde kendine iyi bir pazar payı elde etmiştir. Böylece müşterilerine daha kaliteli ve seçkin ürünler ulaştırmak adına çalışmalarını daha da hızlandırmıştır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*