En İyi Mobilya Markaları

Mobilyalar, evlerin havasını değiştiren, nasıl isterseniz o şekilde görünmesini sağlayan, kısacası evi ev yapan ürünlerdir. Yeni ev kurarken evlenirken veya birine hediye alırken seçtiğiniz mobilyaların, hangi malzemeden yapıldığı, hangi kumaşlardan üretildiği, markası ve kullanışlı olup olmadığı gibi faktörler üzerinden durulması gerekir. Evlerinizde hangi havayı yaratmak istiyorsanız o tarz mobilya seçeneklerinden faydalanırsınız. Pek hangi mobilya markasını tercih etmelisiniz sizin için en uygun mobilya markası hangisi olabilir? Bu soruların cevaplarını sizler için araştırdık. İşte yanıtlar;

  1. İstikbal

indirTürkiye’nin mobilya kenti olarak bilinen Kayseri’de, küçük bir marangoz atölyesi olarak üretime başlayan İstikbal Mobilya, 1957 yılında günümüze kadar hizmet vermeye devam etmiş olan markalardan biridir. Seçkin ve modern tasarımları ile kalitesini birleştiren İstikbal, günümüzün en çok tercih edilen markalarından biri olmayı başarmıştır. Yenilikçi çizgisi ve modern üretimleri ile göz dolduran marka, tren ve moda anlayışı ile yeni tasarımlar gerçekleştirmektedir. Eğer evlerinizde konfor ve şıklığı bir arada bulmak isterseniz, mutlaka bir İstikbal mağazasına uğramanız gerekir.

 

 

  1. Bellona

indir-11997 yılında üretimlerine başlayan Bellona da, Kayseri’de üretimlerini gerçekleştiren, dünyaca ünlü bir markadır. Kısa zamanda adını duyurması ve dünya tarafından fark edilmesinin nedeni, kalitesini mobilyalarına yansıtmasıdır. Önceleri yatak üretimleri gerçekleştiren Bellona, yüksek performansa sahip, dünya standartlarına uygun, kaliteli, estetik ve insan sağlığına uygun olarak üretilen panel mobilya, ev tekstil ve oturma gruplarında da üretimler yapmaktadır. Hem kaliteli hem de uygun fiyatlı hem de uzun yıllar kullanabileceğiniz modern mobilyalar için mutlaka bir Bellona bayisine uğrayın.

 

  1. Mondi

images1993 yılında üretime başlayıp halen devam ettiren köklü bir marka ola Mondi, yurt dışında 60’dan fazla ülkeye ihracat gerçekleştiren bir markadır. Ürünlerinin kalitesi ve konforu, vazgeçilmez bir marka olmasını sağlamıştır. Mondi ürünleri için sunulan uzun süreli garanti ise, markanın tercih edilmesini sağlamıştır. Eğer evlerinizde kalite, konfor ve modaya uygun mobilyalar görmek istiyorsanız, üstelik bunlar için uygun ücretler ödemek istiyorsanız, mutlaka bir Mondi mağazasına uğrayın.

 

  1. Kilim

images-140 yıl aşkın tecrübesi ile yatak odasından oturma gruplarına, genç odalarından ev tekstiline kadar pek çok alanda mobilya ihtiyacınızı karşılayan Kilim Mobilya, üretimlerinde son teknolojileri kullanması ile ün yapmıştır. Kendini sürekli geliştirmiş olan bu markanın ürünleri, her zevke hitap eden şık odalar ve zevkli mekanlar yaratmak amacıyla tasarlanmıştır. Evlerinizde alışılmadık bir hava yaratmak isterseniz Kilim mağazalarına uğramadan kara vermeyin.

 

  1. Alfemo

indir-2Kalitesinden ödün vermeden, dünya trendlerini kendi kültürümüz ile birleştirip özel tasarımlar ile sunan Alfemo mobilya, genç yâda yaşlı fark etmeksizin her kesime ve her bütçeye hitap edebilen bir markadır. Üretimlerinde Alman kalitesini yansıtmak amacıyla bu ülkenin teknolojilerini kullanan marka 1997 yılında günümüze kadar hizmet sunmakta ve kaliteli ve fonksiyonel mobilyaları ile göz doldurmaktadır. Kalitesini tüm dünya ülkelerine taşımış olan bu markanın estetik ve şık mobilyalarını görmek için mağazalarını ziyaret edebilirsiniz.

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*