En İyi Makyaj Markaları

Bayanların en sevdikleri ürünler, şüphesiz ki makyaj malzemeleridir. Makyaj malzemelerinin çeşitli olması ve çok farklı markaların bulunması kafa karışıklığı yaratır. Pek şok bayan hangi markayı kullanacağı konusunda endişelidir çünkü hem sahte markalar fazladır hem de hepsi, birbirinden farklı vaatlerde bulunur. Bütün markaları deneyebilmeniz de pek mümkün değildir. Makyaj malzemeleri konusunda kalite, cilt sağlığınız için oldukça önemlidir. Bu nedenle pahalı olan markalar kalitelidir diyebiliriz. Çünkü bu malzemelerin üretimi kolay değildir ve bir marka ne adar pahalıysa, o kadar kaliteli ürünü var demektir. İşte ülkemizde ve dünya genelinde kullanılan en iyi makyaj markaları…

  1. Maybelline

Bu marka, gelişmekte olan bir makyaj markası olmasına rağmen 129 ülkede kullanılmaktadır. Bu markaya ait olan makyaj malzemeleri genellikle son dakika rötuşları yada profesyonel makyajlar için tercih edilmektedir. Kendinizi daha güzel ve daha özel hissetmek için bu markayı tercih edebilirsiniz.

images

  1. Oriflame

Uluslararası alanda büyük bir pazar payına sahip olan bu marka bir İsveç markasıdır. Markaya ait olan ürünler sadece kozmetikle sınırlı değildir. Aynı zamanda parfüm, aksesuar, kişisel bakım ve beslenme ürünlerine de yer vermiştir. Kalitesi oldukça yüksek olan bu malzemelerin fiyatları da, diğer markalara göre biraz daha uygundur.

indir

  1. Mac

Profesyonel makyaj sanatçıları tarafından tercih edilen bu marka, sayısız renk tonuna ve makyaj malzemesi çeşidine sahiptir. Oldukça kaliteli olan ürünleri ile dikkat çeken Mac, bir dünya markasıdır. Her stile ve her zevke göre kozmetik ürünler oluşturabilir.

images-1

  1. Clinique

Bu markaya ait olan kozmetik ürünlerinin en önemli özelliği, test edilmesinin sonucunda alerji yapan maddeler içermemesi olmuştur. Bu anlamda dünyanın ilk markası olma özelliğine sahiptir. Hem dermatologlar hem de dünya çapında tanınan ünlüler tarafında tercih edilen markanın ürünleri pahalı olmasının yanında oldukça da kaliteli ve sağlıklıdır. Bu markaya ait olan bir başka önemli özellik ise dünyanın farklı yerlerinde, farklı makyaj malzemesi üretimi yapmasıdır. Kişilerin yaşadıkları, cilt tiplerine ve iklim koşullarına bağlı olarak üretim yaptığı için, dünyanın en çok tercih edilen kozmetik markalarından biri olmuştur.

images-2

  1. Avon

Güzellik, kişisel bakım ev ve makyaj malzemeleri konusunda ün yapmış olan marka bir Amerikan markasıdır. 140 ülkede terci edilen Avon bir amerikan markasıdır. Kaliteli olan malzemelerinin uygun fiyatlar ve kampanyalar ile satılması sonucunda, en çok tercih edilen markalardan biri olmuştur.

indir-1

  1. Loreal Paris

Dünyanın en büyük kozmetik markası olan LR, kalitesinin sorgulanmasına bile gerek olmayan bir markadır. Cilt bakımı, saç bakımı, parfüm, saç rengi ve makyaj ürünleri ile ün yapmış olan marka, kalite olarak dünyanın bir numaralı markasıdır.

indir-2

  1. Lancome

1935 yılında kurulmuş olan bu marka, Fransızların ünlü kokuları ile sizleri buluşturmaya devam ediyor. Bu kokuların yanında sahip olduğu kaliteli makyaj malzemelerinin en önemli özelliği, yüze hafif ve doğal bir dokunuş vermesidir.

indir-3

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*