En İyi Eşarp Markaları

Eşarplar bayanların en büyük kurtarıcılarıdır aslında. Bir kombini eksik bulduğunuzda eşarplar ile tamamlayabilir ve görüşünüze hareket katabilirsiniz. Bunun dışında omuzda, boyunda, şal olarak ve daha pek çok amaç için kullanılan eşarpların en yaygın kullanım şekli ise tesettür için yani başı kapatma şeklindedir. Eşarp üreticileri hem özel günlerde hem de gündelik hayatta kullanabileceğiniz eşarplar üretmiştir. Tesettür giyim için önemli olan eşarpların modaya uyumlu olması ve rahat kullanılabilmesidir.

Eşarplarında kendine özgü olan tasarımları ve stilleri vardır. Ancak bir eşarp satın alınırken kaliteli olması, kaymaması, ipeksi olması gibi faktörler önem taşır. Bu faktörlere göre en çok tercih edilen eşarp türleri; jakarlı eşarp, twill eşarp, sura ipek eşarp ve saten eşarp şeklindedir. Bu türlere göre e çok tercih edilen ve en iyi eşarpları üreten markalardan şu şekilde bahsedebiliriz;

  1. Aker

Aker markası 2007 ‘den bu güne kadar üretmiş olduğu özel tasarım eşarpları ile dikkat çekiyor. Tamamen ipeksi olan bu eşarplar yağmurdan etkilenmeden, verdiğiniz şekli koruyabilme özelliğine sahip. Bu eşarpların bir başka özelliği ise %100 oranında ipekten üretilmesi ve üretiminde hiçbir kimyasal madde kullanılmamasıdır. Aker eşarpları canlı ve sıra dışı renkler ile özel tasarımlara sahiptir.

aker-ekru-fusya-esarp-2015

  1. Pierre Cardin

Bu marka, giyimde fark yaratan ve özel tasarımları ile özellikle bayanların gönlünü fetheden bir markadır. Bu markaya ait olan eşarplar da yine bu çizgiden ayrılmadan, tüm şıklığı ile üretilmiş ve gözler önüne serilmiştir. Pierre Cardin eşarpları kısa süren yağmurlarda su tutmaması için özel olarak üretilmiştir. %100 ipekten üretilen bu eşarplar sudan etkilenmez, kayma yapmaz ve kolay temizlenebilir. Bu nedenle günlük kulanım için oldukça idealdir.

pierre-cardin-kirmizili-esarp-modelleri

  1. Armine

Tesettür giyimin en tanınmış markalarında olan Armine, eşarpları ile de vazgeçilmez bir markadır. Hem kuması hem de desenleri ile fark yaratan marka, pek çok bayan tarafından tercih edilir. Bu markaya ait olan eşarpları da özel kumaşlar kullanılmaktadır. Bu sayede eşarplar oldukça renkli ve canlıdır. Hem günlük hem de özel günlerde kullanım için ideal olarak üretilen bu eşarplar, puantiyeli, ekoseli ve geometrik şekilli olarak karşımıza çıkar.

armine-esarp

  1. Cacharel

Hem fiyatlarıyla hem de kalitesiyle göz dolduran Cacharel marka eşarplar, bayanların günlük kullanımları ve özel günleri için oldukça idealdir. Bu markanın sahip olduğu eşarplar kimyasal madde kullanılmadan üretilmiştir. Ayrıca su ve leke tutmayan özelliklere sahiptir. Bunlarla birlikte şal, omuz atkısı ve bunun gibi kombinler için rahatlıkla kullanabileceğiniz türden üretilmektedir.

cacharel-twill-c4b0pek-e_1901_1

  1. Vakko

Yine giyim sektöründe öne çıkan markalardan olan Vakko, farklı eşarp tasarımları ile de dikkat çekmektedir. Hem farklı kumaş seçenekleri hem de farklı tasarımlar sunabilen bu marka, eşarp baskılarını özel teknolojiler ile yapmaktadır. Bu nedenle baskıları da eşarpları da oldukça kalitelidir. Ayrıca markanın hem yaz hem de kış ayları için ayrı kreasyonları bulunur.

vakko-esarp-reklami

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*