En İyi Bebek Islak Mendil Tavsiye

Farklı konu başlıklarına yoğunlaşsak da çok aratılan konuları önceliklerimiz arasına aldığımızı söyleyebiliriz. Şimdi ki önceliğimiz ise hiç şüphesiz bebek ıslak mendil tavsiyeleri oldu. Bu konuda daha detaylı bilgiye ulaşmak ve farklı markalara ulaşmak için markalar bölümüne göz atabilirsiniz. Hazırsanız başlayalım…

Islak Mendil Tavsiyeleri

Aranızda hatırlayan vardır. Islak mendillerin başlangıcı bir zamanlar restaurantlarda dağıtılan ve oldukça değerli olan kolonyalı mendillere uzanmaktaydı. Zaman içerisinde günlük hayatta kullanılmayan uygun ıslak mendiller piyasaya sürüldü. Şimdi ise bebek cildine uygun ıslak mendillerin satılmaya başladığını görüyoruz. Bebek söz konusu olduğunda hijyen ve kalite son derece önemli kriterleri arasında yer alıyor.

Markalara değinmeden önce ıslak mendil alırken dikkat edilmesi gerekenleri sıralayalım isterseniz:

pH Değeri

Her ne kadar pH değeri şu an piyasada satılan bütün ürünlerde dermatolojik olarak test edilen bir kriter olarak dikkat çekse de söz konusu olan bebek sağlığı olduğunda markanın bebekler için özel olarak pH değerini ayarlaması son derece büyük bir önem arz etmektedir. Ürünün üzerinde özellikle bu değerin belirtildiğinden emin değilseniz başka markalara göz atabilirsiniz. Klinik olarak kanıtlanmış ve bebek cildinin pH değerini koruyan bir mendil almanızı öneririm.

Bez Kalitesi

Diğer bir önemli konu başlığı olarak karşımıza bez kalitesi çıkmaktadır. Özellikle bebek ıslak mendil gibi bebek cildi ile doğrudan temas edecek bir alanda bezin kalitesi ve kalınlığının yanı sıra pamuksu yapısının da büyük bir önemi bulunur. O sebepten bez kalitesi ve kalınlığın belirli bir miktarın üzerinde olması gerekmektedir. Bizim kullandığımız ıslak mendillerden daha kalın ve daha emici bir yapıya sahip olması gerekir. Bunun tespiti ise son derece basittir. Bezi elinize aldığınız zaman onun bir ıslak mendil mi yoksa bebek ıslak mendil mi olduğunu net bir şekilde anlayabilirsiniz. .

İçindekiler

Özellikle bebek ıslak mendil söz konusu olduğunda içindekiler son derece büyük bir önem arz eder. Bu konuda paraben içermemesi önemlidir. Bunun dışında herhangi bir katkı malzemesi ihtiva etmemesi de bezin değerini artıracaktır. Bebeğinizin cildine doğrudan temas edecek maddeleri iyi araştırmalı ve mümkünse dermatolojik olarak test edilse bile sizin onayınızdan geçmeyen ürünleri almamalısınız.

Bebek Islak Mendil Markaları

Daha sonra tüm ürünleri detaylı bir şekilde inceleyeceğiz. Dilerseniz şimdilik ürünlerin markaları ve kaç adet ürün sundukları ve genel olarak yorumlarına değinelim. Daha sonrasında detaylı bilgi sahibi olmak isterseniz yazımızın başında da belirttiğimiz gibi ürünlere markalar bölümünden rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

1Baby&Me Bebek Islak Mendilleri

Kısa bir araştırma yaptıktan sonra bile baby&me markasının piyasada en çok satışı yapılan ve en fazla modeli bulunan bebek ıslak mendil ürünleri ürettiklerini görmek mümkün diyebiliriz. Yeni doğan ve hassas ciltler için üretilen ıslak mendillerinin oldukça olumlu yorum aldığını söylemek mümkün oluyor.

2Canbebe

Bebeğimi canbebe ve sebamed ürünleri ile büyüttüğüm için ben tavsiye edebilirim. Yine de sizin yorumlarınızda son derece önemlidir.

3Hipp

Markanın kalitesi hakkında çok detaylı bir yorum yazmıştım. Dilerseniz markalar bölümünden hipp kalitesine ulaşabilirsiniz. Genel anlamıyla markayı anlatmak yerine yeni doğan ürüne ve ultra kaliteli ıslak mendillerine değindiğimiz yazımızı da yakında yayınlayacağız.

4Komili Bebe

Çok bilgi sahibi değilim ama yerli üretim olan komili ürünlerinin kalitesi ile ilgili çok fazla yorum okudum. Oldukça güzel ürünleri olduğunu söylüyorlar. Burada sizin yorumlarınızı da merak ediyorum doğrusu…

5Prima

Yılların bebek ürünleri üreticisi primanın bebek ıslak mendil seçeneklerine göz atmadan diğer markalara bakmamanızı tavsiye ediyorum. Fiyat olarak uygun olması bir yana kaliteli ürünleri de piyasaya sürüyorlar.

6Sebamed

Bu marka zaten cilt bakım ürünleri ile ön plana çıkmış durumda ki bebek ürünleri söz konusu olduğunda açıkçası bana güven veriyor.

7Selpak

Selpak kalitesinin bebek ürünleri ile birleştiğini söyleyebiliriz. Güzel ürün seçenekleri bulunuyor.

8Uni baby

Uni baby bebek ıslak mendil konusunda öncü markalar arasında yer alıyor. Oldukça kaliteli ürünleri bulunuyor ve yıllardır çizgilerini bozmadan ürünlerini satışa sunuyorlar.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen bu kısma adınızı yazınız!