En Güzel Nevresim Takımları

Merhaba sevgili hanımlar, bugün sizlere biz bayanların seçerken çok dikkat ettiği bir konu olan nevresim takımlarından bahsedeceğim. Bir kızın çeyizinde olmazsa olmazıdır nevresim takımları. Çeyiz içinde mutlaka iki üç adet bulunmalıdır. Sürekli değişen moda ile birlikte de seçilen ve beğenilen nevresim takımları da değişmektedir. Geçmişten bu yana bir çok renk ve desenlerle karşımıza çıkan nevresim takımları yatak odalarımız da göze çarpan en önemli şeydir. Sürekli yenilenen modelleri ile birini alırken bir diğerinde gözümüzün kalma ihtimali çok yüksek. Bende yeni çeyiz yapacak biri olaraktan nevresim takımlarına çok önem verdim ve şimdi de sizler için bir araştırma yaptım.  Sizler için en güzel nevresim takımlarını göstereceğim ve umarım sizlerinde bir fikir sahibi olmanızı sağlayacağım.

1- Mor Çiçekli Nevresim Takımları

Biz bayanların en sevdiği renklerden biri olan mor, nevresim takımlarında farklı bir hoş durmaktadır. Özellikle çiçekli modelleriyle nevresim takımlarına şirinlik katan bu nevresim takımı modelleri en çok beğenilen tarzlar arasında.

 

bianca-çiçek-desenli-özdilek-nevresim-takımı

2- Vintage Çiçekli Nevresim Takımları

Evimizin her yerinde kullanmayı çok sevdiğimiz vintage modası nevresim takımlarında da kendini göstermektedir. Modern ve şık havasıyla bu çiçek desenlerini eminim ki çok seveceksiniz.

 

cicekli-cok-guzel-nevresim-takimlari

3- Papatya Bahçeli Nevresim Takımları

Papatyaları sevmeyen yoktur sanırsam. Baharın habercisi olan papatyalar nevresim takımlarıyla bütünleşerek yatak odalarımıza bir bahar havası estirmektedir.

 

Çok-Güzel-Sade-Sarev-Nevresim-Takımı-Modelleri

4- Nakışlı Nevresim Takımları

Daha çok çeyizlerde kullanılan nakışlı nevresim takımları gelin evlerine daha şık bir hava katmaktadır. Eskilerden günümüze kadar gelmeyi başaran nakışlı modeller hala popülerliğini korumaktadır.

 

en-guzel-2015-nakisli-nevresim-takimlari

5- Siyah Nevresim Takımları

Yatak odalarında canlı renkleri sevmeyen hanımlar için siyah nevresim takımları daha cazip gelecektir.

 

en-guzel-nevresim-takimlari

6- Huzurun Rengi Mavi

Yatak odalarımıza daha bir canlılık ve huzur veren mavi renk tonları nevresim takımlarının vazgeçilmezidir. Hem bayan hem de erkek için uygun olan bu nevresim takımlarını eminiz ki erkekler de çok sevecektir.

en-guzel-nevresim-takimlari-sarmasik-nevresim-takimi-bellona

7- Güpürlü Çeyizlik Nevresim Takımı

Çeyiz hazırlayan kızların vazgeçilmez modeli olan güpürlü nevresim takımları her zamanki gibi şıklığını göstermektedir. Hele ki beyaz modeller bir kızın çeyizinde mutlaka olmalıdır.

En-güzel-çeyizlik-nevresim-takımları

8- Aşkın Rengi Kırmızı

Romantizmin ve aşkın rengi olan kırmızı rengini de nevresim takımlarında rahatlıkla kullanabilirsiniz. Daha dikkat çekici ve albenili olan bu nevresim takımları bayanların oldukça dikkatini çekmektedir.

en-güzel-kırmızı-saten-nevresim-takımı-modelleri

9- 3 Boyutlu Nevresim Takımları

Nevresim takımlarına daha bir farklılık katan bu üç boyutlu modeller oldukça sıra dışı ! Bu nevresim takımlarının içinde sanki ordaymışçasına bir an yaşayabilirsiniz.

en-güzel-üç-boyutlu-nevresim-takımları

10- Kaneviçeli Nevresim Takımları

Nevresim takımlarına daha bir şıklık katan kaneviçeli modeller yine çeyiz dizen bayanların dikkatini çekmektedir. Yine bu modeller eski geleneklerimize dayanmaktadır ve günümüze kadar modasını kaybetmeden gelmiştir.

Kalpli-nevresim-takımı-modelleri

11- Kalpli Nevresim  Takımları

Romantik ve şirin duran bu nevresim takımları ile aşkınızı daha somut bir şekilde ifade edebilirsiniz.

Pike-takımı-modelleri-12

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*