En Güzel Günlük Kombin Önerileri

Sevgili okurlar, bugün sizlere günlük hayatta çok işimize yarayacak kombin önerilerinde bulunmak istiyorum. Malum biz bayanların en önemli gülük sıkıntılarından biri de giyecek HİÇBİR ŞEYİMİZİN OLMAYIŞIDIR. Gardrobumuzda ne kadar kıyafet bulunursa bulunsun, hep giyecek bir şeylerimizin olmayışından yakınır, şikayet ederiz. Çünkü sürekli değişen modadan dolayı aldığımız kıyafetler bir sonraki sezon gözümüze hiç güzel görünmeyebilir ve hevesimiz kaçabilir. Halbuki önceden o kıyafetleri bayılarak almışsınızdır. Durum böyle olunca giyecek kıyafet bulmakta da zorlanabiliyoruz. Artık eskiye dönük kıyafetlerde şimdilerde moda olduğu için eski kıyafetlerinizi hemen dağıtmamanızı öneririm. Kim bilir birkaç sene sonra onlarda tekrar moda olur? Şimdi sizlere dışarı yemeğe çıkarken, arkadaşlarımızla buluşmaya giderken, alışverişe çıkarken birbirinden farklı ve güzel günlük kombinleri gözler önüne sereceğiz. İşte bunlardan birkaçı karşımızda;

1- Sade Şıklık

Her zaman süslü püslü olmayı sevmeyen bayanlarımız iş hayatlarında ve günlük hayatlarında sadelikten yana olmayı tercih edebilirler. Veya da işinden dolayı sürekli süslü giyinmek zorunda kalan bayanlarımız normal gündelik yaşamlarında sade giyinme ihtiyacını hissetmektedirler. Şıklık illa ki süsten, makyajdan geçmemektedir. Sade ve doğru seçimlere yaparaktan da gayet şık olunabilmektedir Örneğin alışverişe çıkarken sade bir bol bluz ve altına giyeceğimiz yırtıklı salaş bir kot ve düz renk rahat babetlerimiz o gün için iyi bir kombin önerisi olabilir. Kombinlerimizi yaparken vücut ölçülerimize, ten rengimize ve boy uzunluğumuza dikkat edip öyle giyinmeliyiz. Yapılan bir kıyafet kombini birinde çok güzel durabilirken bizde bir o kadar kötü durabilir.

gunluk-sik-kombin-onerileri3

2- Yazlık Kombinler

Yaz sıcaklarının gelmesiyle uzun kot pantolonların yerini şortlar, etekler, rahat elbiseler ve bol pantolonlar almaktadır. Böylelikle oluşturacağımız kombinler de buna göre değişmektedir. Simli, pullu, taşlı şortlarımızı akşam dışarı çıkacağımız zaman kullanabiliriz. Bunların üstüne şortun rengine uyacak şekilde dar bluzlar, şifon gömlekler giyebiliriz. Gündelik kullanacağımız kot veya keten şortlarımız da üstüne giyeceğimiz serin tutacak penyeler yazın için ideal olabilir. Örneğin siyah bir şortun üzerine bu yazın modası olan neon turuncu,sarı bluzlar ile dikkatleri üzerimize çekebiliriz kızlar. 🙂

1890532_FashionCoolture 13.02fddsfasdqwbvjffsdfsd

3- Elbise Kombinleri

Yazın oldukça sık kullandığımız kıyafetlerden biride elbiselerdir şüphesiz. Günlük yaşantımızda da oldukça kullanışlı olmaktadır. Uzun elbiseler ve sandaletler yazın vazgeçilmez kombinlerindendir. Eğer ki topuklulardan vazgeçemiyorsak elbiselerimizin altına giydiğimiz topuklular bizi daha şık yapacaktır.

2014-Günlük-Uzun-Elbise-Modelleri

4- Tayt Kombinleri

Eğer rahatlığımıza önem veriyorsak tayt ile yapacağımız kombinler bizim için rahatlatıcı olacaktır. Hem şık hem de spor bir tarz yaratabileceğimiz taytlar bu ikili yönüyle oldukça kurtarıcıdır. Akşam yemeklerine çıkacaksak deri taytlar ile, gündüz alışverişe çıkarken ise penye taytlar ile günlük kombinler oluşturabiliriz.

tişört-tayt-kombini

5- Etek Modası

2016 yazınında damgasına vuran uzun eteklerle de birbirinden güzel kombinler elde etmek mümkündür. Uzun etek üzerine giyeceğimiz askılı penyeler ve sandaletle iyi bir kombin oluşturabiliriz.

kiyafet-kombin-5

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*