En Güzel Biblo Modelleri

Merhabalar, bugün sizlere ev dekorasyonunda olmazsa olmazlardan olan ve çok eski zamanlardan beri kullanılan biblolardan bahsetmek istiyorum. Genelde salonda kullanılan biblolar, geleneklerimizin birer parçasıdır. Her evde mutlaka görebileceğiniz bu bibloları, sizde kendi evinizde tercih etmek isteyeceksiniz. Her tarza ve zevke hitap eden bu biblolar, evimizin en görülen yerlerinde durmaktadır. Genel olarak vitrinlerde, masa üstlerinde, TV ünitelerinin üstünde kullanabilirsiniz. Artık çoğu evde vitrin, konsol tarzı eşyalar kullanılmadığı için bu biblolar raflara veya ünitelere konmaktadır. Evimize biblo seçerken, evdeki mobilyaların rengine uyumlu seçmemiz daha faydalı olacaktır. Biblo seçiminde, bizim için anlamı olan bir objeyi seçebilir ya da herhangi hoşumuza giden bir bibloyu seçebiliriz. Evinize biblo seçiminde faydalı olabilecek bu yazımızda en güzel biblo modellerine yer verdik ve sizlerin beğenisine sunuyoruz. Umarım sizde evinize en uygun bibloyu seçersiniz.

1- Melek Biblo Modeli

Epey popüler olan melek biblolar, evleri daha huzurlu gösterdiğine inanılmaktadır. Melek biblolar bayanlar tarafından oldukça beğenilmektedir ve ayrıca çok güzel ve anlamlı bir hediye örneğidir. Eşinize özel bir zamanda hediye almayı planlıyorsanız, melek bibloları tercih edebilir, onu kendisini melek gibi hissetmesini sağlayabilirsiniz.

2014-bayan-biblo-galerisi

2- Aile Biblo Modeli

Bebek bekleyecek olan anne baba adayları için çok güzel bir biblo örneğidir. Eve biblo seçerken bizim için anlamlı objeler seçersek, evimiz de bizim için daha özel olur. Bu tarz bibloları hazır bulmakta zorlanıyorsanız, kendiniz özel de yaptırabilirsiniz.

Aile-biblo-modelleri 

3- Leylek Biblo Modeli

Yine bebek bekleyen anne baba adayları bu bibloları da tercih edebilir. Hayvan figürlü biblolardan da hoşlanıyorsanız bu leylek biblolar tam da sizlere göre. Yeni bebek doğduğunda sevdiklerinize ve eş dosta dağıtmak için hediyelikler arıyorsanız bu biblolar harika birer hediye olabilir, bizden demesi.

biblo-modelleri

4- Hayvan Figürlü Biblo Modeli

Çok kullanılan biblo modellerinden olan hayvan figürlü biblolar, çoğu evde bulunmaktadır. Genelde kedi,köpek bibloları daha çok satılmakta ve daha kolay bulunmaktadır. Tavşan figürlü biblolar da çok sempatik durmakta ve evlere ayrı bir hava katmaktadır.

En-Güzel-Biblo-Modelleri-Madame-Coco

 

5- Dans Figürü Biblo Modeli

Dansa ilginiz ve merakınız varsa bu dans figürlü bibloları çok seveceksiniz. Ayrıca ev ortamı daha modern ve güzel gözükmektedir.

ispanyol-dansçıları-porselen-biblo-modeli

6- Yazılı Biblo Modeli

Hayvan figürlü biblo modellerinin çok kullanıldığını daha öncede söylemiştik. Hayvan modellerinin üzerine yazılar da eklenerek güzel bir hediyeye dönüştürülebilir.

kedi-seklinde-cok-guzel-biblo-modelleri

7- Kuğu Biblo Modeli

Yine çok kullanılan biblo modellerinden olan kuğulu biblolar, bayanlar tarafından çok beğenilmektedir. İkili şekilde daha anlamlı ve güzel duran bu bibloları sizlerde mutlaka denemelisiniz.

kugu-seklinde-cok-guzel-modern-biblo-ornek-modelleri

8- Kaftan Biblo Modeli

Tarihi zamanları yansıtan ve bizi o yıllara götüren kaftan biblolar, son zamanlarda çok popüler biblolar haline gelmiştir. Özellikle tarihi dizilerin artması ile birlikte bu biblolara olan ilgi ve merak daha çok fazlalaşmıştır.

pr_02_302_min

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*