En Etkili Tüy Dökücü Krem Çeşitleri

 En Etkili Tüy Dökücü Krem Çeşitleri

Tüy dökücü kremler ile tüylerinizi pratik ve hızlı bir şekilde yok edebilirsiniz. Aslında kıllarınızı tamamen kökünden almayan, yüzeysel olarak tüylerinizden kurtulmanızı sağlayan bu yöntem acil durumlarda veya pratiklik konusunda da bir çok kişi tarafından kullanılıyor. Öncelikle sizler için en etkili tüy dökücü krem hangileri olduğunu araştırdık. Aşağıda bulunan tüy dökücüler ve özelliklerinden size uygun olanı seçip kullanabilirsiniz.

En Etkili Tüy Dökücü Kremler Nelerdir?

lapiden-tuy-dokucu-krem resim

Lapiden Tüy Dökücü Krem

Lapiden

En etkili tüy dökücü kremlerden biri olan lapiden tüy dökücü krem pratik kullanım kolaylığı sergiler.Kremi istediğiniz bir bölgeye sürerek güzelce dağılmasını sağlayın. Yaklaşık 5 dakika durması yeterli.  Beklettikten sonra cildinizi durulayın. Kremi uyguladığınız bölgede ki tüylerin kısa bir süre sonra yok olduğunu göreceksiniz. Lapiden krem genel olarak bıyık bölgesi için tercih edilir. Fakat farklı bölgeler içinde etkili sonuçlar verir.

 

veet-tuy-dokucu-krem resim

Veet Tüy Dökücü Krem

Veet

Veet tüy dökücü krem vücudunuzdaki istenmeyen tüylerden kurtulmanızı ve pürüzsüz bir tene kavuşmanızı sağlar. Cildinize uyguladıktan sonra 4-5 dk  kadar beklettikten sonra durulayabilirsiniz. Veet tüy dökücü çoğunlukla bacak bölgesi için tercih edilir. Bacaklarınıza kullanım talimatlarında belirtilen şekilde uygulamanız pürüzsüz bir cilde sahip olmanız için yeterlidir.

 

sesu-tuy-dokucu-krem resim

Sesu Tüy Dökücü Krem

Sesu

Sesu tüy dökücü krem diğer tüy dökücüler gibi cildinizde yer alan tüylerden kurtulmanızı sağlar. Cildinizin daha canlı ve daha diri görünmesinde etkili olur. Ayrıca cildinizin aloe vera ve lavanta kokuları ile de güzel kokmasını sağlar. Kullanım aşamasında 5 dakika kadar bekletmeniz etkili sonuç verecektir.

 

 

depitak-tuy-dokucu-krem resim

Depitak Tüy Dökücü Krem

Depitak

Depitak tüy dökücü krem sayesinde cildinizde bulunan istenmeyen tüylerden çok kısa bir süre içinde kurtulabilirsiniz.  Bayanların yanı sıra erkekler içinde kullanılan ideal tüy dökücü kremlerden biridir. Kremi tüylerinize sürdüğünüzde 5 dakika kadar bekletip durulayarak pürüzsüz bir cilde sahip olabilirsiniz. Doğru kulanım tüylerinizden kısa sürede kurtulmanıza yardımcı olacaktır.

 

pronwer-tuy-dokucu-krem resim

Pronwer Tüy Dökücü Krem

Pronwer

Pronwer tüy dökücü krem diğer kremlerden farklı olarak bitkisel yollarla üretilmiştir. İçerisinde yer alan aloe vera ve E vitamini cildinizi aynı zamanda besler. Böylelikle cildiniz oluşacak tahrişler de engellenmiş olur. Acısız ve kesiksiz bir yöntemle tüylerinizden kurtulmak için pronwer tüy dökücü oldukça etkili bir çözüm olacaktır.

 

saten-tuy-dokucu-krem resim

Saten Tüy Dökücü Krem

Saten

Ferah bir kokuya sahip olan saten tüy dökücü krem cilt üzerindeki tüylerin yok olmasını sağlar. Kremin yapısında bulunan E vitamini cildinizi sadece tüylerden arındırmakla kalmayarak cildinizide besler ve yumuşatır. Aktif olarak kullanım bölgesi hassas bölgelerdir. Hassas bölgenizdeki tüyleri sorun yaşamadan almak için rahatlıkla kullanabilirsiniz.

 

emmak-tuy-dokucu-krem resim

Emmak Tüy Dökücü Krem

Emmak

Emmak tüy dökücü krem ile cildinizde çıkan sert tüylerden kolay bir şekilde kurtulmanız mümkün. Bu kremlerin kolay kullanımlı olması bayanlar tarafından daha çok tercih ediliyor. Parfümlü kokusu ile hem erkek hemde bayanlar için en etkili kıl dökücü kremlerin arasında yer alıyor. İlk kullanımdan itibaren istenen sonuçlarla karşı karşıya kalacaksınız.

 

gilda-tuy-dokucu-krem resim

Gilda Tüy Dökücü Krem

Gilda

Cildinizdeki tüylere son vermek için gilda tüy dökücü krem bir çok bayan ve erkek tarafından yoğun olarak kullanılmaktadır. Özel parfümlü kokusuylada kullanım için tercih edilen bir krem. Cildinizde jilet, ağda veya cımbız gibi çeşitli epilasyon yöntemlerinin verdiği acılara son verip bu kremi kullanmanız sizler için faydalı olacaktır.

 

depilisse-tuy-dokucu-krem resim

Depilisse Tüy Dökücü Krem

Depilisse

Yoğun olarak nemlendirici içeren depilisse tüy dökücü krem istemediğiniz tüylerden cildinizi arındırır. Kullanımıda oldukça basittir. Önce tüylerinizin olduğu bölgeye kremi bir miktar sürün.  4 – 5 dakika kadar beklettikten sonra ürün kutusu içerisinde bulunan spatula yardımı ile tüylerinizi hafifçe kazıyın ve ardından durulayın.

 

tuyo-tuy-dokucu-krem resim

Tüyo Tüy Dökücü Krem

Tüyo

Tüyo tüy dökücü krem diğer kremler gibi kullanım kolaylığı bakımından sıklıkla tercih edilir.Tüylerinizden kurtulmadan önce uygulama yapılacak bölge temiz olmalıdır. Daha sonra kremi kalın bir şekilde sürerek 5 dakika bekletip durulayabilirsiniz.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın