Emproio Armani Elbise 2015 Modelleri

Emproio Armani Elbise 2015 Resimleri (16)

İtalyan markalarının gözdesi ve dünya çapında ün yapmış Emporio Armani 2015 İlkbahar Yaz koleksiyonu ile beğenileri toplamaya devam ediyor. Lacivert ve elektrik mavisinin yoğun olarak seçen marka, elbise modellerinde gri rengi de unutmadı. Emporio Armani 2015 elbise modelleri yılın iddialı koleksiyonunun gözdesi. Simetrik desenlerle süslenmiş, yatay ve paralel çizgiler kullanılmış yazlık elbiseleri birçok tarz için uygun olarak değerlendirilebilir. Ayrıca kış sezonu içinde desenlerin pek gözlemlenmediği, kadife elbiseler göz alıcı bir şıklığa sahip.

Emporio Armani ile 2015 kış modası

Kış aylarında elbise ve etek soğuk havanın etkisi ile çok fazla rağbet görmüyor. Sokak modası içerisinde yer alan stillerde salaş görünümün hızlı olarak yayılması, naif görünümleri biraz daha normale çevirdi. İçinde markalarında bulunduğu “Normal Giyin” sloganı ile çok zamandır raflara kaldırılan normcore stilin kıyafetleri boho akımına uyarlandı. Bu durum aslında birazda minimalist seçimlere de daha çok değer katmaya başladı. Moda da minimalist rüzgarları estikçe de ünlü markaların tasarımcıları daha çok sadeliği savunmaya başladı. Emporio Armani elbise modellerinde de özellikle Kış koleksiyonu içerisinde bu dokunuşlar dikkat çekiyor. Siyahın tonlarının kullanıldığı elbiseler kadife ile değerlendirilmiş.

Armani elbiseler ile giyime olan tutku değişiyor!

Rahatlığın simgesel açıklaması olarak gösterilebilecek elbiseler, yazın en favori kombinlerinden. Giy çık mantığına uyan tek parça elbiseler ile sıcak havanın bunaltıcı etkisi biraz olsun dinebiliyor. Armani elbise modelleri ile yazın en parlak görünümünü elde etmenize olanak tanıyor. Parlak kumaşların gösterişi elektrik mavisi rengi ile adeta daha da arttırılmış. Günlük spor elbiseler ve çık abiyelerin yer aldığı koleksiyonda mavi ve tonları başrol olarak belirlenmiş. Yeni sezon elbise modelleri için düzenlenen defilede renk, sadelik ve fırfırlı detaylar gözlerden kaçmıyor.

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*