Düğününüzde severek giyebileceğiniz gelinlik modelleri

 Düğününüzde severek giyebileceğiniz gelinlik modelleri

 

Her genç kızın hayalleri arasında olan evlilik fikri aynı zamanda gelinliklerin de hayal edilmesine neden olmaktadır. Birçok kadının sabırsızlıkla beklemiş olduğu düğün günlerinde giyebilecekleri birçok gelinlik modeli sayesinde her kadın kendisini oldukça özel ve güzel hissedebilmektedir. Peki, son yılların en trend gelinlik modelleri arasında hangi modeller yer almaktadır?

Dantelli gelinlik modelleri

Kadınların son yıllarda vazgeçilmezleri arasında yer alan dantelli gelinlikler oldukça zarif ve modern bir görünüm sergilemektedir. Birçok farklı şekilde kullanabileceğiniz dantelli gelinliklerde bulunan Fransız dantel detayları ile çok daha kadınsı ve çekici görünebileceğiniz gibi aynı zamanda zarif ve şık da görünebileceksiniz. Severek kullanacağınız gelinlik modelleri arasında yer alan dantelli gelinliklerde özellikle uzun kollu gelinliklerdeki kollarda yer alan dantel detayları çok daha modern ve transparan bir görünüm yaratmaktadır.

Balık gelinlik modelleri

Özellikle basensiz veya daha dar basenleri olan uzun boylu kadınların tercihi olan balık gelinlik modelleri de son yılların en modern ve en çok tercih edilen gelinlikleri arasında yerini almaktadır. Genellikle straplez olarak tercih edilen balık model gelinliklerin kadınların vücudunu sarması oldukça şık bir görünüm oluşturmaktadır. Çok daha çekici ve şık görünebileceğiniz bu gelinlikleri dilerseniz askılı olarak da kullanabilirsiniz. Aynı zamanda yerlerde sürüklenecek uzunluktaki duvak modelleri de balık model gelinlikleri için oldukça doğru bir tercih olacaktır.

A kesim gelinlik modelleri

Daha sade ve şık modellerden hoşlanan gelin adaylarının tercih edebileceği en iyi modeller arasında yer alan A kesim gelinlik modelleri aynı zamanda basenleri olan kadınlar için de doğru bir tercih olacaktır. Belinizi oldukça ince gösteren bu modellerde eteğin belden itibaren şık ve zarif bir şekilde yerlere inmesiyle birlikte oldukça uzun ve zayıf bir görüntü yaratabileceksiniz. Straplez, kayık yaka, düşük kollu veya uzun kollu olarak tercih edebileceğiniz A kesim gelinlik modellerinde aynı zamanda istediğiniz gibi göğüs dekoltesi de oluşturabilirsiniz.

Vintage gelinlik modelleri

Son yıllarda birçok gelin adayının dikkatlerini üzerine çekmiş olduğu vintage gelinlik modelleri oldukça zarif ve naif güzellikteki gelinliklerdir. Vintage aşığı olan kadınların tercihi olan bu gelinliklerde dantelli eldivenler ise vazgeçilmez detaylar arasındadır. Straplez veya ip askılı gibi modeller görebileceğiniz vintage gelinliklerde şapka gibi eski tarzdaki aksesuarlar da yine olmazsa olmaz detaylar arasındadır. Mücevherlerinizde şık ve sade inciler kullanırken aynı zamanda eskitme elmaslara da yer vermelisiniz. Vintage gelinlik modellerinde makyaj da oldukça önemli bir ayrıntı olduğu için bol eyelinerlı bir makyaja sahip olmalısınız.

Kabarık gelinlik modelleri

Günümüzde giderek kullanımı azalan bu gelinlikler özellikle kum saati ve armut vücut tipine sahip kadınların kullanımı için oldukça uygun bir karar olacaktır. Bilhassa kadınların bel bölgelerindeki inceliği ve göğüs bölgelerinin çekiciliğini ön plana çıkaran bu gelinliklerde de oldukça şık modeller yer almaktadır.

 

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın