Düğün Fotoğrafı Çekilebilecek Mekanlar

Merhaba arkadaşlar, bugünkü konumuzda sizler ile her yeni evlenecek çiftin araştırma konusu olan, düğün fotoğrafı çekilebilecek mekanlardır. Günlük zamanda çekilen fotoğraflarımıza bile özen göstermekteyiz. Ki söz konusu düğün fotoğrafları olduğunda iyi birer albümümüz olsun istemekteyiz. Düğünün tadı heyecanı o an bir başka olmaktadır. Soyut şeylerden ziyade somut olanlar daha akılda kalıcı olmaktadır. Düğünün güzelliğini sizler de somut olarak elinizde tutmak istiyorsanız bunun yolu iyi bir fotoğraf albümünden geçmektedir. Nasılsa bir düğün fotoğrafı deyip sakın geçmeyin. Bu fotoğraflar sizlere ilerde iyi birer anı kaynağı olacaktır. Gösterdiğiniz kişilerin de beğenmesi elbetteki önemlidir. Her ne kadar umursamıyor gibi gözüksek de başkalarının düşüncesi her zaman için önemlidir. İyi bir fotoğraf albümü için de elbetteki mekan çok önemlidir. Eşsiz bir memlekette yaşadığımızı düşünürsek, çok harika düğün fotoğrafı mekanları çıkartabiliriz. İşte sizler için derlediğim düğün fotoğrafı çekilebilecek mekanlar karşınızda.

1- Boğaz Sahil Hattı

İstanbul’u İstanbul yapan şeylerden biri de elbetteki İstanbul Boğazı’dır. Boğaza nazır bir düğün fotoğrafı çekilmeyi kim istemez ki ? Düğün fotoğraflarınızda sizlerin arkasına harika bir fon olacak olan Boğaz Sahil Hattı, Arnavutköy, Bebek, Sarıyer gibi yerleri barındırmaktadır. Albümlerinizde deniz manzarası istiyorsanız, bu mekanı rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

dugun-fotografcisi-istanbul-9

2- Haydarpaşa Tren Garı

Düğün fotoğraf mekanı seçerken, daha çok tarihi mekanlar arıyorsanız Haydarpaşa Tren Garı tam da sizlere göre. Manzarası ile de büyüleyici bir güzelliğe sahip olan Haydarpaşa Tren Garı, size biraz maliyetli gelebilir. Çünkü düğün fotoğrafı çekilebilmek için belli bir ücret ödemeniz gerekiyor.

haydarpasa-tren-gari-dugun-fotografi-6

3- Yıldız Korusu

Beşiktaş’da bulunan Yıldız Parkı, düğün fotoğraflarını çekmek için ideal bir mekandır. Burada fotoğraf çekilirken harika bir doğa manzarası elde edebilirsiniz. Köşklerde fotoğraf çektirebilmek için ise ayrı bir izin almanız gerekmektedir.

yildiz-parki

4- Bahçeşehir Gölet Parkı

Bahçeşehir’in merkezinde yer alan Gölet Park, evlenecek çiftlere düğün fotoğrafları için harika bir mekan sunmaktadır. Eğer Bahçeşehir’e yakın oturuyorsanız bu gölet parkında fotoğraf çektirebilirsiniz. Hiçbir izin ve ücret istemeyen Bahçeşehir Gölet Parkı, genç çiftleri cezbetmektedir.

düğün-fotoğrafları-gizem-veysel-12-600x370

5- Marinalar

Özellikle yaz aylarında deniz manzaralı fotoğraf çektirmek, genç çiftlerin vazgeçilmezi haline gelmiştir. Marinalar, düğün fotoğrafı çekilebilecek en güzel mekanlardan biridir. Gerek Avrupa Yakası gerek Anadolu Yakasında bulunan marinaları kendinize mekan olarak belirleyebilirsiniz.

Wedding-Photo-400x266

6- Pierre Loti

İstanbul’un güzel ve nadide mekanlarından biri olan Pierre Loti de düğün fotoğrafı çekilebilecek güzel bir mekan olabilir. Değişik ve farklı pozlar yakalamak burada mümkün olabilir. Pierre Loti’nin orada bulunan teleferiği de düğün fotoğraflarında kullanmayı tercih edebilirsiniz.

istanbul_düğün_fotoğrafları_kapak-1068x713

7- Rahmi Koç Müzesi

Düğün fotoğrafı çekilirken en çok tercih edilen mekanlardan birisi de Rahmi Koç Müzesidir. Müzeye girebilmek için belirli bir ücret ödemeniz gerekmektedir. İçerisinde bulunan antika objeler ile düğün fotoğraflarınıza farklılık yaratmanız mümkündür.

20150421_219_7591821551

 

 

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*