Dudak Dolgunlaştırıcı Ürünler Nelerdir?

Kadınlar genelde dudaklarının ince olmasından yakınırlar. Ancak çeşitli bakım ürünleri ile dudakları dolgunlaştırmak ve daha etkili dudaklara sahip olmak mümkündür. Dudak dolgunlaştırıcı ürünler ile dudakların çizgileri belirgin hale gelir ve dudak bölgesi ise belirli oranda hacim kazanır. Bu şekilde dudaklar olduğundan daha dolgun bir hale gelir.

Dudak dolgunlaştıran ürünler

Dudakların önemli ölçüde hacim kazanmasını sağlayan dolgunlaştırıcı ürünler, belirtilen şekilde kullanıldıklarında dudakların daha dolgun gözükmesine yardımcı olurlar. Şimdi dudak dolgunlaştıran ürünler nelerdir? bunlara daha yakından bakalım.

Dr. Lauranne Lip Care dudak dolgunlaştırıcı serum

Lauranne lip care içerisinde bulunan özel bileşenler sayesinde dudakların dolgun bir görünüm kazanmasına yardımcı olur. Kullanılmaya başlamasının ardından gün geçtikçe dudakların daha dolgun bir hale geldiği gözlenebilir. Gece uyumadan önce bir miktar dudaklara sürülen serum, tüm gece boyunca dudaklara etki eder ve dolgun bir görünüm kazanmasını sağlar. Ayrıca içeriğinde yüksek oranda gliserin bulunduran bu serum, dudakların nemini kaybetmesini engeller. Bunun yanında yara ve uçuk bulunan dudaklara uygulanmamalıdır.

dudak-dolgunlastirici-urunler-nelerdir1 resim

Dr. Lauranne Lip Care dudak dolgunlaştırıcı serum fiyatı: 65 TL.

Perricone MD Lip Plumper dudak dolgunlaştırıcı

Perricone, içeridiği C vitamini ve lipoik asit ile dudakların etrafında yer alan kasları uyarır ve bu şekilde dudakların dolgunlaşmasını sağlar. Dudakları nemlendiren özelliği ile dudaklar kurumaz ve mutlaka ruj sürmeden önce dudaklara uygulanmalıdır.

dudak-dolgunlastirici-urunler-nelerdir2 resim

Perricone MD Lip Plumper dudak dolgunlaştırıcı fiyatı: 125 TL.

Sur Plus dudak dolgunlaştırıcı

Etkisini ortalama 5 gün sonra gösteren sur plus, 1 ay boyunca aralıksız olarak kullanılması gereken bir dudak dolgunlaştırıcı üründür. Ayrıca gün içerisinde iki defa sabah ve akşam olacak şekilde kullanılmalıdır. Hollanda’dan ithal ürün, 1 aylık kullanım sonunda hacimli dudaklara sahip olmanıza yardımcı olur.

dudak-dolgunlastirici-urunler-nelerdir3 resim

Sur Plus dudak dolgunlaştırıcı fiyatı: 99 TL.

[wp_ad_camp_1]

Lip Seduction 3d dudak dolgunlaştırıcı ürün

Dudaklarda yer alan çatlak tedavisi başta olmak üzere dolgun dudaklar elde edilmesine imkan tanır. Ayrıca dudakların kolojen eksikliğini giderir ve dolgun bir dudak yapısı meydana getirir.

dudak-dolgunlastirici-urunler-nelerdir4 resim

Lip Seduction 3d dudak dolgunlaştırıcı fiyatı: 66 TL.

Sally Hansen Vita C Lip Plumper dudak dolgunlaştıran stick

C vitamini içerikli sally hansen, dudaklarda bulunan ölü tabakayı gözle anlaşılmayacak şekilde soyar ve dudakların estetik açıdan daha hoş görünmesini sağlar. Ayrıca dudakları biçimlendirme özelliği bulunan stcik, bu sayede daha hacimli dudakların oluşmasına imkan tanır.

Sally Hansen Vita C Lip Plumper dudak dolgunlaştıran stick fiyatı: 37 TL.

10 YORUMLAR

  1. bir arkadaşım dudak dolgunlaştırıcı serum hakkında bana baya bi tavsiyede bulundu sonunda anladım ki gerçekten işe yarıyor 🙂

  2. ben dr. lauranne kullanıyorum işe yarıyor. dudaklarım hacimsiz olduğu için geçtiğimiz aylarda kullanmaya başladım. oldukça memnunum.

  3. dudak dolgunlaştırmak için doğal maskeler öneriyorlar. bu ürünlerin içinde kimyasal maddeler olduğu için tavsiye etmiyolar, o yüzden tereddütte kaldım.

  4. yazınızı okuduktan sonra sur plus kullanmaya başladım daha 1 ay bile olmadı ama etkisi inanılmaz artık özgürce koyu renk rujları bile tercih edebiliyorum.

  5. dudaklarım çok ince olduğu için dudak dolgunlaştırıcı ürünleri araştırmaya başlamıştım perricone kullanmaya karar verdim ve hala da kullanıyorum en 2 kat kalınlaştı.

  6. Doğal karışımlar kullanmanızı öneririm bu tür ürünler çok fazla kimyasal içeriyor. hatta ufak bi öneri, herkesin evinde olan vazelin krem dudakları daha dolgun gösteriyor 🙂

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen bu kısma adınızı yazınız!