Dolgun ve Canlı Saçlar İçin Neler Yapılabilir?

Dolgun ve Canlı Saçlar İçin Neler Yapılabilir Resimleri (10)

Dolgun ve canlı saçlara kavuşmanın sırrı aslında çok basit. Siz de kendi imkanlarınız ile elde ettiğiniz saç bakım kürleri ile daha ışıltılı ve canlı saçlara kavuşabilir ve saçlarınızda istenen dolgunluğu yaratabilirsiniz. Yapmanız gereken sizlere vereceğimiz saç bakım kürlerinden birini uygulamak ve kısa zaman içerisinde istenen sonuçlara ulaşmak olmaktadır. Dolgun canlı saçlar için hangi bakım kürleri uygulanabilir? şimdi bunlara bakalım.

Dolgun ve canlı saçlar için neler yapılabilir?

Daha sağlıklı ve ışıltılı saçlar için sizlere 3 farklı bakım kürü tarifi sunacağız. Dilediğiniz kürden birini yapabilir ve saçınızı uygulayarak sonuçları daha yakından görebilirsiniz.

1. Tarif:

İlk tarifimiz öncelikle ebegümeci yaraklarının öğütülmesi ile başlamaktadır. Bunun ardından öğütülen ebegümecinin içine iki adet yumurta akı eklenmekte ve iyice karıştırılmaktadır. Yeterli derece karıştırma yapıldıktan sonra hazırlanan kür saça uyglanmaktadır. Uygulamanın yapılmasından sonra ise kürün 30 dakika kadar saçta kalması gerekmektedir. Bu işlemler tamamlanınca son yapılması gereken saçın iyi bir şekilde yıkanması ve durulanması olmaktadır.

2. Tarif:

Saç ve saç derisine yoğurt sürmekte ve dolgun ve canlı saçların ortaya çıkmasına imkan tanıyacaktır. Yoğurdun saça uygulanmasının ardından yarım saat kadar beklenmesi ve sonrasında saçların yıkanması istenen etkileri meydana getirecektir.

3. Tarif:

Üçüncü tarifimiz ise briyantinle belirli oranda mayonezi karıştırmak olmaktadır. İyice karıştırılan briyantin ve mayonez saç derisine bolca uygulanmakta ve uygulamanın ardından yarım saat kadar beklenmektedir. Beklemenin ardından yumuşak bir şampuan ile saç derilerine kadar iyi bir şekilde yıkanması yeterlidir. Bunun ardından daha canlı ve parlak saçlar ile kendinizi yenileyebilirsiniz. Sizlere sunduğumuz bu üç tariften istediğiniz birini kolayca uygulayabilir ve saçlarınızda istenen görüntüler meydana getirebilirsiniz. Sadece karşımınızı hazırlayın ve yarım saat saçlarınızda bekleterek istenen etkileri yakından görün.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*