Dolgun Saç İsteyenler

Dolgun Saç İsteyenler resim

Siz de birçok kadın gibi daha dolgun ve hacimli saçlar mı istiyorsunuz? O halde gelin sizlere bu konuda neler yapabileceğinizi anlatalım ve saçlarınızı daha etkili bir görünüme kavuşturalım. Dolgun saç isteyenler için hazırladığımız bu yazımızda hacimli saçlara nasıl sahip olacağınızı öğrenecek ve yaptığınız basit uygulamalar ile daha kabarık saçlara kavuşacaksınız.

Dolgun saçlara sahip olmak için neler yapılabilir?

Dolgun Saç İsteyenler1 resimSaçlarınızı daha hacimli bir hale getirmek istiyorsanız, öncelikle yapmanız gereken etkili bir bakım olmaktadır. Dolgun saçlar için bakım önerileri arasında sizlere sunacağımız karşımı hazırlayabilir ve saçlarınıza uygulayarak etkili bir saç görünümüne kavuşabilirsiniz. Şimdi daha dolgun saçlar için yapmanız gereken nedir? buna yakından bakalım.

Dolgun saç isteyenler için bakım kürü

Gerekli malzemeler

– 2 adet yumurta

– 1 bardak kadar ılık su

Hazırlanışı

Karışımın hazırlanması sırasında ilk olarak yumurtalar ılık su içine konur. Ardından yumurtalar iyice çırpılır ve karışımın hazırlık süreci bu şekilde tamamlanır. Sonrasında saçlara masaj yapılarak sürülen karışım, saçlara etkili bir şekilde yedirilir. Saçlarda 15 dakika kadar bekletilmesi gereken karışım, öncelikle saçların durulanması ve daha sonra şampuanlanması ile saçlardan arındırılır.

Hazırlanan karışım saçların kısa sürede dolgun olmasına ve öncekine göre hacim kazanmasına olanak sağlar. Haftada 2 ya da 3 kez yapılması tavsiye edilmektedir. Düzenli bir uygulama ile saçların sürekli dolgun olması ve hacmini kaybetmemesi mümkündür.

Saçlarınıza istenen bir hacim görüntüsü kazandırmak ve bu şekilde dikkat çekici saçlara sahip olmak için anlatmış olduğumuz kürü kullanın ve kısa sürede büyüleyici saçlara sahip olun.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*