Doğal Tarifler ile Basen İnceltme Yöntemi

Günümüzde bayanlar çeşitli diyet programları ile kilo verebilmekte ve fit bir vücuda kavuşabilmektedir. Ancak çoğu zaman basenleri inceltmek mümkün olmamaktadır. Basen bölgelerini inceltmek için yapılan diyetin yanısıra bu diyete uygun ek egzersizlerin yapılması gerekir.

Yapılan diyet programının yanında yapılan egzersizler basen bölgelerinde incelme sağlar. Ayrıca basen inceltme kürü gibi yöntemler de basenlerin belirli oranda zayıflama Suna yardımcı olur yoksa şimdi basen bölgelerini eritme yöntemleri arasında yer alan bazı kürleri açıklamaya çalışalım yoksa aşağıda açıkladığımız kürler sayesinde basen bölgelerimizde bulunan yağları hızlı bir şekilde yakabilir ve basen bölgenizi inceltebilirsiniz.

Basen inceltme yöntemi tarifi

Gerekli malzemeler;

– Bir tane Yumurtanın akı

– 4 tatlı kaşığı tahin

– 2 yaprak ıspanak

– 2 çorba kaşığı kadar süt kreması

Kürün hazırlanışı ve uygulanışı;

Tüm malzemeleri robottan geçirerek ya da bir çatalla iyice ezerek bir kap içerisinde karıştırın. Hazırladığınız karışımı yüzünüze uygulayın ve bir kabak lifi yardımıyla dairesel hareketler yaparak iyice yedirin. Bunun ardından basen bölgenizi streç filmle sardıktan sonra 20 dakika kadar bekleyin. Bu bekleme süresinde çeşitli egzersiz hareketleri yapabilir ve ip atlayabilirsiniz. Sürenin sonuna gelindiğindeyse basen bölgenizi yıkayın ve nemlendirici bir krem uygulayın. Nemlendirici kremi sürerken dairesel hareketler ve masaj yapmaya özen gösterin. Hazırlanışını anlatmış olduğumuz kür, basen inceltme yöntemi olarak oldukça etkili bir doğal karışımdır. Basen ölçüleri istenen duruma gelene kadar uygulanmaya devam edilebilir.

[wp_ad_camp_1]

basen bolgelerini eritme resim

basen bolgelerini eritme

Basen incelten doğal karışım

Gerekli malzemeler;

– Bir miktar biberiye

– Bir miktar Sinemaki otu

– Bir miktar rezene

– Funda yaprağı

– Kuşburnu

– Az miktarda papatya

Hazırlanışı ve uygulanışı;

Tüm malzemeler bir kap içerisinde karıştırılır ve bir süre demlenir. Demlenen karışım her sabah olmak şartıyla bir bardak kadar içilir. Günde 3 bardaktan fazla tüketilmemesi gereken karışım basenlerde incelme sağlayan bir bitkisel karışımdır.

İlginizi Çekebilir bu yazı ile alakalı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Ayşe Taki dedi ki:

    biz Türk kadınları için kesinlikle gerekli olan bir karışım. ne kadar geniş basenlere sahip kadınlarız biz ya bende dahil 🙁