Detoks İçeceği Hazırlama Nasıldır?

detoks-icecegi-hazirlama-nasildir resim

Kadınlar kış boyunca sürekli ödem topladıysanız ve bu ödemlerden bir an önce kurtulmak istiyorsanız, detoks içeceği yardımı ile sahip olduğunuz ödemlerde kurtulabilirsiniz. Ödemlerin sizi şişman göstereceğini ve vücudunuzu halsiz bırakacağını unutmayın. Eğer siz de bu tür vücut problemleri yaşamak istemiyorsanız, detoks içeceği hazırlama konusunda neler yapmanız gerektiğini öğrenin ve bunun ardından ödemlerinizden arınmış bir vücuda sahip olun.

Detoks içeceği hazırlama yöntemi

Vücudunuzu şişman gösteren ödemleri tamamen yok etmek için detoks içeceği tarifi ile istenen sonuçlara ulaşabilirsiniz. Aşağıda bu içecek için gereken malzemelerin neler olduğunu ve hazırlanışını görebilirsiniz.

detoks-icecegi-hazirlama-nasildir1 resimGerekli malzemeler;

– 1 su bardağı su

– 1 adet salatalık

– 1 tutam zencefil

– 2 yaprak ıspanak

– Yarım demet maydanoz

– 1 adet kabuksuz limon suyu

– 2 çiçek brokoli

Detoks içeceği hazırlanışı ve uygulanışı;

Listelenen malzemelerin her biri iyice yıkanır ve ardından malzemeler 4 – 5 parçaya ayrılarak robotta karıştırılır. Robotta karıştırma işleminin ardında detoks içeceği hazırdır. İçeceğin her gün aynı şekilde hazırlanması ve taze olarak içilmesi gerekir. Ayrıca sabah ve akşam olmak üzere karışımın günde 2 kez içilmesi yeterlidir.

Hazırlanan karışım ile vücutta bulunan yabancı maddeler tamamen dışarı atılır ve vücut kendini yenilenmiş hisseder. Ayrıca zinde kalmak için de detoks içeceği oldukça etkili bir karışım olarak karşımıza çıkar.

Vücudunuzda bulunan yabancı maddeleri bitkisel yöntemlerden biri olan detoks içeceği ile ortadan kaldırmak istiyorsanız, hemen sizlere sunduğumuz tarifi uygulayın ve bir an önce sağlıklı bir vücut için girişimde bulunun.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*