Dermoday Tüy Azaltıcı Krem Özellikleri

Tüy problemleri yaşayan kadınların imdadına koşan dermoday tüy azaltıcı krem, epilasyon uygulamasının ardından tüy alınan bölgeye uygulanmaktadır. Epilasyon sonrası kalan tüyleri döken ve pürüzsüz bir cilt meydana getiren krem birtakım özelliklere sahiptir. Bu özellikler ile kadınlara cilt bakımında ve tüy alımlarında pek çok avantaj sağlamaktadır.

Dermoday tüy azaltıcı krem özellikleri nelerdir?

Tüy dökücü kremler arasında yer alan dermoday tüy azaltıcı krem, ayrıca serum şekliyle de üretilen bir tüy dökücüdür. Kullanılmasının ardından kısa bir süre içerisinde epilasyon sonrası kalan tüylerin dökülmesine yardımcı olur. Ayrıca kullanımı kolay olması ve fazla zaman gerektirmemesi kadınlar tarafından tercih edilmelerinde etkendir. Kremin özellikleri aşağıdaki gibi karşımıza çıkar.

dermoday-tuy-azaltici-krem-ozellikleri1 resim– Kadın erkek herkes tarafından kullanılabilir.

– Kullanılan bölge üzerinde tüylerin tekrar ortaya çıkmasını geciktirir.

– Krem içeriğinde yer alan Decelerine 13 farklı bileşenden meydana gelir. Decelerine sayesinde tüyler daha geç çıkar ve tüylerin çıkma yoğunluğu önemli ölçüde azalır. Tüyler çıksa dahi öncekine göre daha ince ve alınması kolay yapıdaki tüylerdir.

– E , B3 ve B5 vitaminleri içeren dermoday tüy azaltıcı krem, Sodium PCA, kantaron, jojoba, aloe vera, lavanta ve Shea butter gibi ürünlerden oluşmaktadır.

– Sürekli kullanılması kıl köklerinde zayıflama meydana getirir.

Dermoday tüy azaltıcı krem nasıl kullanılır?

– Tüyleri köklerinden alan bir epilasyon uygulaması ile beraber kullanılır.

– Jilet ve tüy dökücü krem şeklindeki uygulamalar dermoday tüy azaltan krem için uygun değildir. Ağda ve buna benzeyen yöntemlerin ardından kullanılması gereken bir kremdir.

– Epilasyon yapılmış olan bölgeye gün içerisinde en az 2 kez dermoday krem uygulanmalıdır. Kremin uygulanması sırasında masaj yapılması kremin etkilerini artıracaktır.

– Tüylerin tekrar alınabilecek şekle gelmesine kadar uygulama her gün devam ettirilmelidir.

– Her epilasyon uygulaması sonrasında aynı işlemler tekrar yapılmalıdır.

Uyarı: Dermoday tüy azaltıcı krem hamileler, emziren kadınlar ve çocuklar tarafından kullanılmamalıdır. Ayrıca genital bölgenin içinde, kulağın iç bölgelerinde ve göz çevresinde kullanılması kesinlikle tavsiye edilmez.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen bu kısma adınızı yazınız!