Dermanol Renew Leg-V Varis Kremi

dermanol-renew-leg-v-varis-kremi resim

Varis başta olmak üzere bacaklardaki yorgunluğu alan dermanol renew leg-v varis kremi, bacak ağlarını giderici etkiler sunar. Bunların yanı sıra bacak şişliklerini azaltır ve kan dolaşımını düzenler. Yapılan araştırmalar kremin bacaklarda meydana gelen varislerde etkili olduğunu ortaya çıkarmıştır. Varislerden dolayı ağrı ve sancı yapan bacaklar, kremin kullanımı ile azaltılabilmekte ve varis görünümünde hafifleme sağlanabilmektedir.

Dermanol renew leg-v varis kremi nasıl kullanılır?

Krem, varis bulunan bölgelere aşağıdan yukarı olacak şekilde 2 – 3 dakika kadar masajla uygulanır. Günde en az bir kez kullanılması uygun görülen dermanol renew leg-v varis kremi, düzenli kullanım ile varislerden kaynaklı belirgin damarların görünümünü hafifletir ve bacakların daha düzgün bir görüntü sergilemesini sağlar.

Dermanol renew leg-v varis kremi faydaları nelerdir?

Birçok kadın tarafından tercih edilen dermanol renew leg-v varis kremi, varisli bacaklar üzerinde önemli etkiler meydana getirmektedir. Bunun yanında krem varisler dışında diğer bacak problemleri için de kullanılabilmektedir. Şimdi kremin faydaları nelerdir? daha yakından görelim.

dermanol-renew-leg-v-varis-kremi1 resim– Bacak yorgunluklarının azalmasına yardımcı olur.

– Bacaklarda bulunan venlerin kasılıp gevşemesini uyarır ve venlerin tonusunda aktivasyon sağlar.

– Damar şişkinliklerini azaltır ve bacakların daha güzel görünmesinden etkili sonuçlar meydana getirir.

– Hücre yenilenmelerinde etkindir.

– Bacaklarda kan dolaşımını düzenler.

– Venlerin ve kapilerin önemli ölçüde kuvvetlenmesini sağlar.

– Düz kas aktivitesine yardımcı olur.

Dermanol renew leg-v varis kremi fiyatı nedir?

Dermanol varis kremi KDV dahil olmak üzere 39 TL’dir.

Dermanol renew leg-v varis kremi yan etkileri nelerdir?

Dermanol krem ile yapılan varis tedavilerinde şu ana kadar kremin herhangi bir yan etkisinin olmadığı gözlenmiştir. Krem, kullanım şekli aksatılmadan kullanıldığında istenmeyen problemlerin ortaya çıkmadığı gözlenmiştir.

Bacaklarınızda varis dahil olmak üzere yaşadığınız problemler için dermanol renew leg-v varis kremi kullanabilir ve kremin etkilerini daha yakından görebilirsiniz.

Not: Bilgiler internet üzerinde yer alan bilgilerden derlenmiştir. Ürünün etkileri ve yan etkileri konusunda sitemiz garanti vermemektedir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*