Derimod Çizme Bayan 2015 – 16 Sonbahar – Kış

Derimod Cizme Bayan 2015 16 Sonbahar Kis Resimleri
Derimod Çizme Bayan 2015 - 16 Sonbahar - Kış

Derimod çizme bayan modelleri ile bu sezon farkını ortaya koymuş durumdadır. Her kadının zevkine uygun olarak üretilmiş olan çizmeler aynı zamanda yüksek kalitede deriden de üretilerek rahat ve sağlıklı bir kullanım sağlamaktadır. Pek çok renk ve tasarımda satışa sunulan Derimod bayan çizme modelleri, 2015 yılının sonbaharına, 2016 yılının da kışına damgasını vuracaktır.

Bağcıklı Çizme Modelleri

Derinin ağırlığını bir nebze olsun kırmak ve farklı tarzlarda ürünler elde edebilmek için Derimod markasının ünlü ayakkabı tasarımcıları çizmelerin bir kısmını bağcıklı olarak tasarlamışlardır. Derimod çizme yeni sezon kataloğunda bağcıklı bayan çizmelerine sıkça rastlayabilirsiniz.

Yüksek Topuklu Çizme Modelleri

Bayanların her ayakkabısını süsleyen topuk Derimod’un üretmiş olduğu çizmelerde de mevcut durumdadır. 5 cm den başlayarak 12 cm’ye kadar giden topuklar çizmelerin şık durmasını sağlamaktadır. Pek çok farklı renk ve tasarımda topuklu çizmeleri Derimod mağazalarında uygun Derimod çizme fiyatları ile bulmanız mümkündür. Çizme fiyatları 280 lira gibi bir rakamdan başlamaktadır, ancak marka çizmelere verecek olduğunuz bu ücreti sonuna kadar hak etmektedir.

[wp_ad_camp_1]

Derimod Çizme Bayan 2015 – 16 Resimleri

4 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*