Derimod Çanta 2015 Modelleri – Casual

Derimod canta 2015 Modelleri Casual Resimleri
Derimod Çanta 2015 Modelleri - Casual

Deri ve deriden üretilen ürünler konusunda bir numara olan Derimod, Derimod çanta 2015 modelleri ile yine kendini göstermiştir. Bayanların günlük kullanımları için son derece uygun ve yüksek kalitede üretilmiş olan çantalar, 2016 sezonu gelmeden yeni ürünleri ile satışlara sunulmuştur.

Casual Çanta Modelleri

Bakıldığı zaman İngilizce bir kelime olan casual, günlük, sıradan anlamlarına gelebilmektedir. Türkçesinden de anlaşılacağı gibi casual çanta modelleri anlatılırken günlük kullanılabilecek modellerden bahsedilmektedir. Derinin her renginin kullanıldığı Derimod bayan çanta modelleri günlük hayatta bayanların kurtarıcısı olmaktadır.

Yandan Askılı Çantalar

Her bayanın gar dolabında bulunan ve hayat kurtarıcı nitelik taşıyan yandan askılı çantalar Derimod’un yeni sezon bayan çanta modelleri arasında yerini aldı. Büyük ya da küçük modelleri ve farklı renk seçenekleri ile müşteri ile buluşan bu çantalar bayanlara kıyafetlerini çantalarıyla tamamlama şansı sunarken hem gündüz hem de gece sportif şıklığı yakalama fırsatını da sundu. Derimod çanta yeni sezon ürünleri şık tasarımlarıyla da bayanların zarafetinden ödün vermemelerini sağladı.

Tabi fiyat bilgisini vermemek olmaz. Derimod çanta fiyatları casual modeller için 119,50 liradan başlıyor, 189,50 liraya kadar çıkıyor.

[wp_ad_camp_1]

Derimod Çanta 2015 Modelleri Resimleri

4 yorum

  1. derimod çantaların en çok sevdiğim yanı kullanışlı olmaları. her çanta içinde farklı gözlere sahip. bir kadının kullandığı malzemeleri kolayca yerleştirebileceği çok göz var.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*