Derimod Bayan Ayakkabı 2015 – 16 Modelleri

Derimod Bayan Ayakkabi 2015 16 Modelleri Resimleri
Derimod Bayan Ayakkabı 2015 - 16 Modelleri

Derinin ayakla buluşmuş halini simgeleyen Derimod hem erkek hem de Derimod bayan ayakkabı modelleri ile 2015-2016 sezonunda adından oldukça sık söz ettirecek gibi duruyor.  Derimod yeni tasarımlarıyla 2015 sonbaharına hızlı bir giriş yaptı. 2016 sezonunda da bu hızlı girişini başarılarıyla taçlandırması bekleniyor.

Deri Klasik Ayakkabı Modelleri

Derimod bayan ayakkabıları derinin getirmiş olduğu bir ağırlık nedeniyle genellikle klasik tarzlara hitap etmektedir. Bu yüzden klasik giyim söz konusu olduğunda bayanlar için yüzlerce çeşit modeli ile hizmet vermektedir. Farklı renk derilerinden farklı kesimler ve kalıplar kullanılarak üretilen Derimod ayakkabı bayan 2016 modelleri, her insanın klasik hayatına hitap etmektedir.

Bot Modelleri

Sonbahar- kış sezonun açılması ile birlikte Derimod ayakkabı yeni sezon ürünleri de piyasaya sürüldü. Mağazalarda rafları süsleyen yeni sezon ürünlerinin pek çoğunu bot modelleri oluşturmaktadır. Bayanlar için tamamen natürel deriden üretilmiş olan ve genellikle bilekte ya da bileğin bir tık üstünde biten botlar satışa sunulmuştur. Çok fazla çeşit, renk ve tarzla Derimod ayakkabıları mağazalarda sizleri beklemektedir.

[wp_ad_camp_1]

Derimod Bayan Ayakkabı 2015 – 16 Resimleri

1 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*