Derimod Ayakkabı Erkek 2015 – 16 Modelleri

Derimod Ayakkabi Erkek 2015 16 Modelleri Resimleri
Derimod Ayakkabi Erkek 2015 16 Modelleri

Son zamanlarda çeşitlerine yenilerini ekleyen DeriMod, 2015 geçmiş sezon ürünleri ve 2016 yeni sezon ürünleri ile tüketicilerine hizmet vermektedir. Reklamlarda da pek çok farklı bayan ve derimod ayakkabı erkek modellerine gözleriniz ilişmiştir. Tüm bu modeller, deri, süet, rugan seçenekleri ile sizlere sunulurken, tasarımları ile de oldukça fazla çeşitlere sahip olmaktadır.

Kış sezonu ürünleri

Yılın sonlarına gelmemiz ile birlikte, kış sezonu ürünlere ihtiyaç duymaktayız. Sizlere bu konuda yardımcı olan derimod ayakkabı modelleri, deri modelleri ile kışa uygun olarak sunulmaktadır. Bu ayakkabı modelleri arasından klasik seçimleriniz olabileceği gibi, spor tarzlarda sizleri isteklerinden olabilir.

Fiyatlarından bahsedecek olursak;

Eğer ki, derimod ayakkabı erkek modelleri arasından bot modellerine göz atacak olursanız, yeni sezon ürünlerde fiyatlar, 283 TL ile sınırlandırılmıştır. En yüksek fiyat olarak şuan bot modellerinde 283 TL, en düşük fiyat ise 174 TL mümkün olabilir.

Tabi ki de bu modeller %100 deri özellikleri olduğu gibi, derimod ayakkabı yeni sezon ürünlerinde, daha uygun fiyatlardan standart kalite modeller bulabilmenizde mümkündür. Metaller ile zenginleştirilmiş deri modellerine de yine bu kapsamda ulaşabilirsiniz.

[wp_ad_camp_1]

Derimod Ayakkabı Erkek Yeni Sezon Resimleri

1 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*