Değişik Banyo Paspas Modelleri

Merhabalar, bugün sizlere ev dekorasyonunda küçük ama bir o kadar önemli bir ayrıntıdan söz etmek istiyorum. Banyo dekorasyonun da önemli bir yere sahip olan banyo paspasları, bir banyonun olmazsa olmazlarındandır. Bir oda nasıl halı ile daha güzel hale geliyorsa, bir banyo da paspasları ile güzel hale gelmektedir. Banyo paspasları hem yerlerin sürekli ıslak olmasını engeller hem de banyoyu dolu göstermektedir. Birbirinden farklı modelleri ve değişik renkleri ile banyolara canlılık ve güzellik katan bir çok banyo paspas modeli bulunmaktadır. Eski banyo paspaslarından sıkıldıysanız ve daha değişik, dikkat çekici modeller arıyorsanız bu yazımız tam da sizlere göre. Evini yeni döşeyecek olanlar için de mutlaka bu yazımıza bakmanızı tavsiye ederiz. Sıradanlıktan çıkıp göz alıcı, değişik banyo paspas modellerine hep beraber göz atalım.

1- Örgülü Banyo Paspasları

Oldukça sıra dışı ve dikkat çekici bir model olan örgülü banyo paspasları, birbirinden güzel renklerin kombinasyonu ile harika durmaktadır.Banyonun fayans renkleri ile uyumlu seçerek, banyoyu daha güzel hale getirebilirsiniz.

2014-Banyo-Paspas-Modelleri-10

2- Balıklı Banyo Paspasları

Banyoların havasını balıklı banyo paspasları ile değiştirmenin tam zamanı ! Banyoyu bir deniz haline getiren bu balıklar ile artık banyolar daha bir eğlenceli olacaktır. Farklı renk ve modelleri bulunan bu paspasları renginize uygun seçmelisiniz.

Balık-desenli-banyo-paspas-modelleri

3- Kalın Banyo Paspasları

Üç boyutlu duran bu banyo paspasları kalınlıkları ile dikkat çekmektedir. Kalın olmasının avantajı ıslaklığı daha az hissetmemizi sağlar. Farklı renk ve modelleri ile bayanların beğenisine sunulan bu paspaslar ile banyonuzun havası çok değişecek.

banyo-paspasi3

4- Çiçek Şeklinde Banyo Paspasları

Bayanların çiçeklere olan düşkünlüğü, banyo paspaslarında da kendini göstermektedir. Üç boyutlu olan bu değişik banyo paspasları ile banyonuzda adeta çiçekler açacak. Farklı renkleri bulunan bu banyo paspaslarını evinizde kullanmak için sabırsızlanacaksınız.

english-home-banyo-paspası-takımları

5- Hayvan Figürlü Banyo Paspasları

Banyolara değişik bir hava katmak amacı ile hayvan figürlü banyo paspaslarını kullanabilirsiniz. Özellikle hayvanları seviyorsanız bu modelleri çok seveceksiniz. Kelebek, kuş, balık, köpek ve diğer pek çok hayvanın bulunduğu banyo paspaslarını bulmak artık mümkün.

İlginç-Paspas-Modelleri-2014

6- Mantar Şeklinde Banyo Paspasları

İster şekli ister baskısı ile mantar banyo paspasları çok ilginç durmaktadır. Gören misafirlerin de oldukça beğenebileceği bir model olan mantar şeklinde banyo paspasları, banyolara canlılık katmaktadır.

Mantar-şeklinde-klozet-takımı-modeli

7- Ayak Şekilli Banyo Paspasları

Sürekli ayaklarımız ile bastığımız banyoya, ayak şekilli banyo paspasları yakışır. Oldukça sıra dışı ve değişik duran ayak şekilli banyo paspaslarını her yerde bulabilirsiniz. Son zamanlarda epey popüler olan bu banyo paspaslarını sizde kullanmaya başlayabilirsiniz.

orgu-banyo-paspas-modelleri

8- Örme Banyo Paspasları

Örgü ve dantel işi bayanların her zaman dikkatini çekmektedir. Banyo paspas modelleri ile sizde farklılık katmak istiyorsanız örme banyo paspaslarını severek kullanabilirsiniz. Ayrıca örme banyo paspasları, banyolara şıklık ve güzellik de katmaktadır.

Tığ-işi-Değişik-Paspas-Modelleri

2 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*