Defacto Sevgililer Günü Erkek Kıyafetleri

Defacto-Sevgililer-Gunu-Erkek-Kiyafetleri-Resimleri
Defacto Sevgililer Günü Erkek Kıyafetleri

Yine bir sevgililer günü geldi çattı. Hediye konusunda araştırmalar ise şimdiden başladı. Kimileri sevgilisinin işine yarayacağı ya da kullanacağı bir şeyler alma amacında kimileri ise sevgililer günü için özel olarak tasarlanmış kıyafetler üzerinde derin bir araştırma içine girmiş. Aslında sevgililer günü hediyesi almak her yıl olduğu gibi bu yılda çok zor değil. Çünkü hediye mağazaları veya giyim markaları birçok alternatifle karşımıza çıkmış durumda.. Bu yazımızda sizlere Defacto’nun sevgililer günü erkek koleksiyonunu tanıtmak istiyoruz. Sevgililer günü için tasarlanmış özel kıyafetler hediye alma konusunda sizlere fikir verebilir.

Defacto Sevgililer Günü Koleksiyonu

Giyimde ünlü markalar arasında yer alan Defacto sevgililer günü için yeni koleksiyonunu hazırladı. Sevgililer gününe az kaldığı bu günlerde birçok marka gibi Defacto da kendi koleksiyonunu görücüye çıkardı. Peki, sevgililer günü koleksiyonu içerisinde neler yer alıyor.

defacto-sevgililer-gunu-2016-erkek-hediyeleri-resim
defacto sevgililer günü 2016 erkek hediyeleri

Defacto Sevgililer Günü Hem Çiftlere Özel Hem de Ev Giyim Tarzında!

Yeni koleksiyon içerisinde hem erkek hem de bayan kıyafetlerini bulunduğunu en başında söyleyelim. Bunun dışında Defacto sevgililer günü koleksiyonunu 2 farklı kategoriye ayırmış. Bunlardan biri çiftlere özel kıyafetler diğeri ise ev giyim tarzı kıyafetler. Yani yeni koleksiyondaki parçalar sayesinde isterseniz sevgilinizle uyum içerisinde olabilir, isterseniz ev giyim kıyafetlerinden birini seçerek sıcak bir ev ortamında sevgililer gününüzü geçirebilirsiniz. Bu konuda seçim tamamen sizin. Ancak Defacto’da 2 farklı alternatifle karşılaşabileceğinizi bilmenizi isteriz.

defacto-sevgililer-gunu-2016-erkek-hediyesi-resim

Defacto Sevgililer Günü Kıyafetleri Fiyatları

Fiyatlara kısaca bir göz atacak olursak

Sevgililer Günü Ne Zaman ve Hangi Gün?

Sevgililer gününün 14 Şubat olduğunu bilmeyen yoktur herhalde. Ancak her yıl günü değiştiği için sizlere tam tarihi vermek istedik. Sevgililer günü 2016 yılında 14 Şubat Pazar gününe denk geliyor. Şöyle bir bakınca çok az bir zaman kaldığını söylemek mümkün.

Sevgililer gününün tam tarihini de verdikten sonra Defacto’nun sevgililer günü koleksiyonunda ki erkek kıyafetlerine şimdi bir göz atalım.

Sevgililer günü hediyeleri hakkında daha farklı önerilere aşağıdaki yazılarımızdan ulaşabilirsiniz.

1. Sevgililer Günü Hediyesi Yapımı İçin Öneri

2. Sevgililer Günü Hediyeleri Erkeklere Özel

3. Yaratıcı Sevgililer Günü Hediyeleri

[wp_ad_camp_1]

Defacto Sevgililer Günü 2016 Kıyafetleri

1 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*