Defacto Sevgililer Günü Bayan Kıyafetleri

Defacto Sevgililer Gunu Bayan Kiyafetleri Resimleri
Defacto Sevgililer Günü Bayan Kıyafetleri

Sevgililer günü için geri sayım başladı. Az bir zaman kalmışken çiftler hediye araştırmasına girdi bile. Hediye seçimi zor derler. Bir erkeğe mi hediye almak daha zor yoksa bir bayana mı? Sanırım bu durum her iki cinse de sorulduğunda aynı cevaplar alınıyor. Erkekler bir bayana hediye seçmenin, bayanlar ise bir erkeğe hediye seçmenin oldukça zor olduğunu ifade ediyor. Normal bir zamanda hediye almak çokta zor olmayabilir. Ancak sevgililer günü hediyesi normal zamanlardan biraz daha farklı. Çünkü 14 Şubat sevgililer günü adlandırılmış bir tarih. Tanımlaması yapılan günler genelde aşk ve sevgi de işin içine girince daha anlamlı oluyor. Bu nedenle hediye seçerken de aynı şekilde titiz davranılıyor. Eğer siz de anlattıklarımız gibi titiz davranan biriyseniz, sizlere sunacağımız önerilerden biri Defacto’nun yeni sevgililer günü koleksiyonu. Koleksiyona geçmeden önce sevgililer günü ne zaman buna bakalım.

Sevgililer Günü Tatile Denk Geliyor!

Bu yıl çiftler sevgililer gününde daha şanslı olacak. Çünkü 14 şubat pazar günü yani tatil gününe denk geliyor. Sevgililer bu günü tatil olması nedeniyle daha verimli bir şekilde geçirebilir ve özellikle buluşmalarına çalıştıkları iş mani olmaz.

Defacto Sevgililer Günü Koleksiyonu Bayanlara Özel

Defacto’nun sevgililer günü bayan koleksiyonunda uyumlu olmak isteyen çiftlere öncelik verilmiş. Yani beğendiğiniz bir kazak ya da tişörtün erkeklere özel modeli de mevcut. Eğer sevgilinize bir hediye alacaksanız ve aynısının siz de olmasını istiyorsanız, çiftlere özel parçaları tercih edebilirsiniz. Tabi bunun yanında tekli parçalar da var. Yakasında “Sen çok özel birisin”, “Bayan her zaman doğru”, size ithafen “O benim kahramanım” ya da yine size yönelik “Benim yakışıklı erkek arkadaşım” gibi sözlerin yazdığı özel tişörtler de diğer seçenekler arasında. Defacto sevgililer günü kıyafetlerinde uyum içerisinde olmak isteyen sevgilileri düşündüğü gibi direkt mesaj vermek isteyenleri de ayrıca düşünmüş diyebiliriz.

defacto sevgililer gunu icin hediye resim

Sevgililer Günü Bayan Koleksiyonu Fiyatları?

Sevgililer günü koleksiyonunda fiyatlar oldukça uygun demek yanlış olmaz. En pahalı parça deri ceket modeli ve 119,99 TL. Diğer kıyafetlerin fiyatları ise 39,99 TL, 49,99 TL ve en ucuz parçalar 14,99 TL olarak karşımıza çıkıyor. Fiyatları da öğrendikten sonra sıra koleksiyondaki kıyafetleri görmeye geldi. Aşağıda yer alan görseller Defacto sevgililer günü koleksiyonunda bulunan parçaların tamamını içermektedir. Görsellerden kıyafetlere daha yakından bakabilir ve fikir edinebilirsiniz.

Sevgililer günü için hediyeler konusundaki diğer  önerilerimize aşağıdaki yazılarımızdan göz atabilirsiniz.

1. Sevgililer Günü Hediyesi Kadın İçin Ne Alınır?

2. 14 Şubat Sevgililer Günü Hediyesi Fikirleri

3. Sevgililer Günü Hediyesi Fikirleri

defacto sevgililer gunu koleksiyonu 2016 resim

[wp_ad_camp_1]

Defacto Sevgililer Günü 2016 Koleksiyonu

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*