Defacto Çanta Modelleri 2019

 Defacto Çanta Modelleri 2019

Hatırlarsanız kısa bir süre önce lcw ürünlerini yazmaya başlamıştık. Pek çok konu başlığında defacto ve lcw ürünlerinin birbirlerine benzetildiğini yorumlarda sık görmeye başlayınca bir yandan da defacto çanta 2019 seçeneklerini yazmanın daha doğru olacağını düşündük. Dilerseniz markalar bölümünden gerekli kıyaslamayı kendiniz yapabilirsiniz.

Defacto Çanta Modelleri

Tarzı ile yeniliği yakalamak isteyenler defacto çanta 2019 modellerine göz atabilirler. Genel olarak kaliteli çantalar üreten defacto 2019 yılında da zirvede ürünleri ile dikkatleri üzerinde toplayacağa benziyor. Seçeneklerimiz ise sırt çantası, plaj çantası, cüzdan, büyük çanta ve günlük çanta şeklinde sınıflandırılmış durumda…

Hal böyle olunca her kombininize uyan bir defacto çanta muhakkak bulabiliyorsunuz. Sayıca göz attığımız zaman defacto da seçeneklerin lcw ile kıyaslandığı zaman biraz daha fazla olduğunu söylemek yanlış olmayacaktır. Aynı zamanda renk seçenekleri de markanın geçmiş yıllarda ki renk tercihlerine göre bir hayli fazla olmuş gibi görünüyor.

Defacto Hasır Çanta

Başlangıç yaptığım konuda sizin de yardımınıza ihtiyacım var. Her ne kadar forumda defacto hasır çanta modellerinden bahsedilmiş olsa da ben internet sitesinde yer alan ürünlere göz gezdirdiğim zaman hasır çantanın olmadığını gördüm. Bazı şubelerinde hala hasır çantaların olduğu söylense de 2019 yılı için hasır çanta seçeneğinin olmadığını belirtmek gerekiyor. Anlayacağınız şu an için defacto hasır çanta modelinden 2019 yılı için bahsetmek pek mümkün değil gibi görünüyor.

Defacto Plaj Çanta

Şu an için 2018 yazını yeni bitirdiğimiz günler de plaj çantaları hakkında yorum yapmak pek yerinde olmayacaktır. Yine de 2019 yılı için çanta seçeneklerinin bir hayli yoğun olduğu görülüyor. Aynı durum yaz aylarının yaklaşması ile birlikte plaj çantalarında da görülebilir.

Defacto Çanta 2019 Modelleri Bayan

Özetle aşağıda görsellerine yer verdiğimiz çanta seçeneklerinin sadece başlangıç olduğunu söyleyebiliriz. Defacto, torba çanta, kalem kutu çanta, cüzdan, sırt çantası, plaj çantası şeklinde uzayıp giden çanta listesine sahip… Bu durum hem kıyafet hem de aksesuar konusunda farklı mağazaları gezmeksizin alışveriş yapmanıza da olanak sağlıyor.

Defacto çanta 2019 fiyatları bakımından da genellikle 9.99 – 29.99 arasında değişen fiyatları ile oldukça ekonomik bir seçenek olarak ön plana çıkmayı başarıyor. Gönül rahatlığıyla alışverişlerinizde defacto kalitesinden yana tercihinizi kullanabilirsiniz. Kaliteli olanı uygun fiyata sunuyorlar.

Aşağıda yer alan görseller yeni ürünler eklendikçe güncellenecektir.

Resmi internet sitesi:

https://www.defacto.com.tr/kadin/aksesuar-canta-cuzdan 

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın