Dantel Bileklik ve Küpe Yapımı – Resimli Anlatım

 Dantel Bileklik ve Küpe Yapımı – Resimli Anlatım

Bu yıl dantel modası olanca hızıyla devam ederken, bu şık aksesuar ile zarif bileğinizi süslemeye ne dersiniz? Ya da, kulaklarınızı süslemeye.

Bu yazımızda, danteller ile dantel bileklik yapımı ve küpe yapımı hakkında detaylıca bilgiye sahip olacağınıza emin olun. Hadi öyleyse hemen başlayalım.

dantel-bileklik-yapimi-resim

dantel bileklik yapımı

1- Dantellerle şık aksesuarlar elde etmek için, pek fazla bir malzemeye ihtiyacınız yok. Size lazım olacak malzemelere gelince; beğendiğiniz desende bir dantel parçası, ip, küpe aparatı, kerpeten.

dantel-bileklik-ve-kupe-yapilisi-resim

dantel bileklik ve küpe yapılışı

[wp_ad_camp_1]

2- Bileklik yapmak için, elinizdeki danteli, bileğinize ölçerek kesin. Resimdeki gibi, dantel parçasına ipi dolayın. Bilekliğinizi daha şık kılmak içim, ip yerine deri kordonlar kullanmanızı öneririm. Bu kordonlara hobi marketlerden oldukça ucuza sahip olabilirsiniz.

evde-dantel-bileklik-yapimi-resim

Bu yıl sallantılı küpeler oldukça trendken, elinizdeki dantelden neden böyle bir küpe yapmayasınız ki? Elinizdeki danteli resimdeki gibi kesin. Sonrasında, kestiğiniz bu dantele küpe aparatını takın. İşte bu kadar kısa zamanda, oldukça şık bir küpeye sahip oldunuz.

evde-dantel-kupe-yapimi-resim

Ben bileklik ve dantel küpe yapımı için siyah dantel seçmiş olsam da, sizler; mavi, kırmızı, mor, yeşil, pembe danteller ile oldukça şık aksesuarlar yapabilirsiniz.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın