Dalin Şampuan İncelemesi

Sizler için dalin şampuan incelemesi yazmaya karar verdim. Bu konuda yeterli bilgiye sahip olduğumu düşünüyorum çünkü; hali hazırda 30 yaşına kadar dalin dışında bir şampuan kullanmadım ve bebeğimi de dalin şampuan ile büyüttüm. Bu konuda yeterli bilgiye sahip olduğumu düşündüğüm için de dalin hakkında merak edilen tüm soruları bir arada cevaplandırmak istiyorum. Dilerseniz anne & çocuk bölümünden yazdığımız diğer içeriklere göz atabilirsiniz.

Peşinen edit: Dalin benim yıllardır kullandığım ve kullanmaktan memnun olduğum bir şampuandır. Elimden geldiğince bu şampuan hakkında objektif yazmaya çalıştım. Yine de sizin de ekleyeceğiniz bir şey varsa yorum bölümünden bize ulaşmanız yeterli olacaktır. 

Dalin Şampuan Kullananlar

  • Yerli üretim olan bu marka oldukça uzun bir süredir bebek şampuanları konusunda ürünleri ile dikkatleri üzerinde toplamayı başarıyor. Çocukluğumda dalin şampuanın sadece küçük ve büyük şampuanları bulunurdu. O zaman piyasada yalnızca iki marka olması da dalini bir numaralı marka haline getirmeyi başarmıştı. Günümüzde ise dalin pek çok ürünü ile ön plana çıkmayı başarmış. Dilerseniz dalin ürünlerine bir göz atalım.
  • Bebek şampuanı
  • Yumuşatıcı
  • Granül sabun
  • Temizleme mendilleri
  • Bebek alt temizleme örtüleri
  • Bebek yağı
  • Bakım çantası
  • Çamaşır deterjanı

Bu liste daha uzuyor ama benim önceliğim şampuan incelemesi olduğu için detaylı bir şekilde yazmaya gerek duymadım. Oldukça kaliteli bir marka olduğunu belirtmek istiyorum. Bunun dışında faydaları ile devam edelim.

Dalin Şampuan Faydaları

Bebeğinizin cildine uygun olarak üretilen ürünleri ile dikkat çekiyor. Bebeğinizin hassas cildine uygun bir şekilde üretilmesi nedeniyle kullanılması öneriliyor. Ben doktoruma ilk hamile olduğum zamandan itibaren kendim için dalin kullandığımı belirtmiştim. Daha sonra ki yıllarda çocuklarım içinde dalin şampuan kullandım ve kullanmaya devam ediyorum.

Çabuk alerji olan bir cilde sahip olduğum için dalin şampuanın bu faydalarını kullandığım andan itibaren görebiliyorum. Dalinin bir diğer faydası ise göz yakmayan formüle sahip olmasıdır. Bu özelliği ile bebeklerinizde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Türk malı olması nedeniyle de kullandığımı belirtmek istiyorum.

Dalin Şampuan İçeriği

Tabi ki sadece bu ürünün faydalarından ve olumlu özelliklerinden bahsedemem. Doğru olan bir ürünü olduğu gibi incelemek olmalıdır. Bana kalırsa piyasada yer alan pek çok bebek bakım ürünü arasında masum olarak ön plana çıksa da yine de içeriğinde bazı kimyasallar bulunmuyor değil!

Hal böyle olunca bebeğiniz için kullanmadan önce doktorunuza danışmanız gerektiğini düşünenlerdenim. Ben çocuklarımda dalin kullanıyorum ama bu herkesin kullanabileceği anlamına gelmiyor. Bazı durumlarda içeriğinde bulunan kimyasal maddeler alerji, kaşınma gibi etkilere neden olabiliyormuş. Benim yaşamamış olmam kimsenin yaşamayacağı anlamına gelmez. O sebepten bebeğiniz için bir ürünü kullanmadan önce muhakkak içeriğine bir göz atmanızı tavsiye ederim.

Dalin SLS Konusu

İnternette dolaşırken dalin şikayetleri konusuna göz atmıştım. Dikkatimi çeken bir konu başlığına burada yer vermek istiyorum. Dalin şişeleri üzerinde SLS  içermez yazmasına rağmen içindekiler kısmında SLS ibaresine yer verilmiş ve bu konuda birkaç şikayet yazısı da yazılmış…

https://www.sikayetvar.com/dalin/sampuan

Yukarıda verdiğim adres üzerinden dalin ürünleri ile ilgili (konumuz şampuanı olduğu için şampuan konusunda) verilen şikayetlere göz atabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen bu kısma adınızı yazınız!