Cinsel İlişkiden Zevk Alamıyorum

Uzunca bir süredir araştırdığım bir konu. Bu konuda yerli yabancı pek çok kaynağa göz atmaya çalıştım. Özellikle yerli kaynaklarda şakayla karışık pek çok yorum gördüğüm için canımın çok sıkıldığı da oldu, gülümsediğimde… Genellikle cinsel ilişkiden zevk alamıyorum diyenlerin sayısının sandığımızdan çok daha fazla olduğunu fark ettim. Şimdi hazırsanız bu konuya başlayabiliriz.

Cinsel İlişkiden Neden Zevk Alınmaz

Cinsellik hem önemli bir zevk, hem de ihtiyaçtır. Normal şartlarda, hem kadınların, hem de erkeklerin cinsel ilişkilerinden zevk almaları beklenmektedir. Ancak, bazı fizyolojik veya psikolojik nedenlerin etkisiyle, zevk alma durumu gerçekleşmeyebilir. Bayanların menopoz veya doğum sonrası zamanlarında, cinsel organlarında kuruma olması hallerinde, hormonsal etkenlerin nedeniyle cinsel soğukluk yaşamaları mümkündür.

Cinsel ilişkiden zevk alamıyorum diyen insanların bazı durumlarda ise psikolojik rahatsızlıklardan kaynaklanan nedenlerde zevk alma sorunları yaşanabilir. Kişinin genellikle ilk ilişkisi olduğu zaman yada farklı durumlar söz konusu olduğunda zevk almada sorun yaşandığı bilinmektedir. Bu gibi sorunlar meydana geldiği zaman telkin yöntemi ve psikolojik olarak yardım almanın da oldukça büyük bir önemi olduğu unutulmamalıdır. Çünkü kısa bir süre içerisinde gerekli yardımlarında etkisiyle ciddi anlamda artıları görülebilir.

Yardım Almak Son Derece Önemli

Bu durumu yaşayan kadınların uzman yardımı alması çok önemlidir. Erkeklerin genellikle erken boşalma veya sertleşme sorunları yaşaması durumunda hem sarıyer escort cinsel yetersizlik içinde olması, hem de giderek cinsellikten soğuması mümkündür. Devam eden sorunların yaşanmasında, kesinlikle tedavi için uzman yardımı almak çok önemlidir. Öte yandan, gerekli psikolojik katkıların alınması da önem taşımaktadır.

Aynı zamanda kişinin cinsel hayatı ile ilgili bazı sorunlar yaşaması ve bu durumların içerisinde olduğu bir süreçten geçmesi de bu gibi sorunların http://sisliclub.com/ oluşmasına neden olabilir. Kesin olarak sorununun nedeninin bilinmesi de bu bağlamda oldukça önemli olmaktadır.

android oyun indir

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*